Naciśnij ESC aby zamknąć

Vista całkowicie złamana

W sieci pojawiła się całkowicie złamana wersja Windows Visty Ultimate – donosi The Inquirer. Zabezpieczenia najnowszego systemu Microsoftu zostały przełamane przez grupę NoPE.

Dotychczas pojawiło się już kilka różnych wersji złamanej Visty, jednak obecna jest wyjątkowa. Otóż zabezpieczenia systemu zostały całkowicie pokonane. Do jego zainstalowania nie trzeba używać żadnych numerów seryjnych, kluczy aktywacyjnych, nie trzeba przerabiać BIOS-u komputera. Windows Vista Ultimate można po prostu zainstalować i używać!

Użytkownik pirackiej wersji może nawet pobierać wszelkie poprawki z serwerów Microsoftu. Ci, którzy się z nim zetknęli twierdzą, że pracuje bez zarzutu.

Źródło: The Inquirer, KopalniaWiedzy

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.