Naciśnij ESC aby zamknąć

Uwaga na fałszywe poprawki do Windows!

W Sieci krąży fałszywa informacja, która zachęca do zainstalowania poprawki wydanej w ramach kwietniowych biuletynów zabezpieczeń.

Treść listu:

Witamy w systemie Aktualizacji Microsoft Windows.

Zaktualizuj swój komputer! System Aktualizacji Microsoft Windows zeskanował Twój komputer i znalazł krytyczne błędy w systemie. Prosimy o jak najszybszą aktualizację systemu. Zignorowanie tej wiadomości i brak aktualizacji może spowodować całkowitą i bezpowrotną utratę danych z komputera. (W celu aktualizacji kliknij w przycisk niżej “Pobierz teraz i zainstaluj”)

Krytyczna Aktualizacja dla Microsoft Windows XP/2000/2003/Vista
MS07-017 (925902)

Pobierz teraz i zainstaluj

Więcej informacji pod adresem:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms07-017.mspx
Microsoft Centrum Zabezpieczeń
2007 Microsoft Corporation. All rights reserved

HACKPL przestrzega przed klikaniem w link zachęcający do pobrania “niezbędnej poprawki”

Biuletyn bezpieczeństwa MS07-017 Microsoft udostępnił poza harmonogramem i odnosi się on do siedmiu luk w różnych wersjach systemu Windows ale co najważniejsze, łata również groźną lukę związaną z animowanymi kursorami.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.