Naciśnij ESC aby zamknąć

Semafor 2010

Już po raz czwarty stowarzyszenie ISSA oraz tygodnik Computerworld organizują konferencję SEMAFOR – Security, Management, Audit Forum. Prelegentami konferencji są uznane autorytety i znakomici fachowcy w dziedzinie bezpieczeństwa, IT Governance oraz kontroli i audytu IT. Uczestnicy dotychczasowych edycji cenili Semafora za b. wysoki poziom merytoryczny prezentacji. Gościem specjalnym tym razem będzie Ira Winkler, światowej sławy ekspert i znakomity mówca z USA zajmujący się bezpieczeństwem internetowym i korporacyjnym.

Konferencja jest miejscem spotkania menedżerów IT z działających w Polsce przedsiębiorstw i instytucji publicznych, banków i instytucji finansowych. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Cztery drogi , jeden cel”, bowiem zakres tematyczny zbudowany jest wokół 4 strumieni: PROCES, TECHNOLOGIA, PRAWO, CZŁOWIEK.
Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2010 w Warszawie w Hotelu Courtyard by Marriott.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej:
http://semafor2010.computerworld.pl

ZAPRASZAMY!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.