Naciśnij ESC aby zamknąć

Raport Cisco opisuje krajobraz bezpieczeństwa sieciowego

security_annual_report_mid2010.jpgWedług opublikowanego raportu “Cisco 2010 Midyear Security Report“, firmy muszą zmienić swoje podejście do bezpieczeństwa, aby chronić sieci i kluczowe informacje korporacyjne przed ewoluującymi zagrożeniami.

Ruchy tektoniczne – rosnąca popularność sieci społecznościowych, upowszechnianie się sieciowych urządzeń mobilnych i wirtualizacja – nadal wstrząsają krajobrazem bezpieczeństwa.

W rezultacie przedsiębiorcy muszą podjąć natychmiastowe kroki w celu wdrożenia praktyk bezpieczeństwa, które ochronią reputację ich firm i pozwolą zachować przewagę konkurencyjną. Raport zawiera pięć zaleceń, które mają zwiększyć stopień bezpieczeństwa firm do 2011 roku.

Raport: Cisco 2010 Midyear Security Report

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.