Naciśnij ESC aby zamknąć

Okres rejestracji na CONFidence skrócony o 7 dni!

Z powodu ogromnego zainteresowania konferencją organizatorzy CONFidence 2008 zmuszeni zostali do skrócenia okresu rejestracji do 25 kwietnia! Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy i bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o szybkie podjęcie decyzji, ponieważ pozostało tylko 20 wolnych miejsc!

Osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach CONFidence i w trakcie rozmów zadeklarowały wolę uczestniczenia w tegorocznej edycji będą mogły dokonać rejestracji do końca kwietnia poprzez wysłanie maila z danymi na adres info[at]proidea.org.pl

Dodatkowo informujemy, że istnieje już możliwość zapisów na warsztaty prowadzone przez Łukasza Bromirskiego, które odbędą się w drugim dniu konferencji oraz dzień po niej. W trakcie warsztatów poruszane będą sposoby zabezpieczania routerów Cisco, filtrowanie ruchu, IPSec i IPS. Będzie czas na pytania, uwagi oraz analizę rozwiązań. Lukasz zaprezentuje jak powinny być dostrojone nasze sieci abyśmy mogli spać spokojnie.

http://2008.confidence.org.pl/rejestracja_warsztaty/

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.