Naciśnij ESC aby zamknąć

Nowy, darmowy program antywirusowy

Firma AOL przy współpracy z Kaspersky Labs przygotowała darmowy program antywirusowy, który został oparty na Kaspersky Anti-Virus.

Program pozwala na skuteczną ochronę pamięci operacyjnej, plików (również skompresowanych), dysków twardych i innych nośników, oraz poczty elektronicznej, przed różnego rodzaju wirusami. Program posiada także moduł MailChecker, który działa jako filtr i umożliwia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej. Program można ściągnąć w wersji freeware, jego wielkość wynosi 14 250 kB.

Program możemy pobrać bezpośrednio ze strony producenta, wpisując tylko nasz e-mail. Download

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.