Naciśnij ESC aby zamknąć

Najwyższa Izba Kontroli (nik.gov.pl) – zaatakowana

Dzisiaj miał miejsc kolejny atak na rządowy serwer. Tym razem zabezpieczenia zostały złamane na serwerze Najwyżej Izby Kontroli.

Przez ostatnie kilka tygodni jesteśmy świadkami ukazania wielu błędów aplikacji jak i samych serwerów w polskim rządzie. Powinien to być znak dla pewnych instytucji aby wreszcie coś z tym zrobić. Zastanawiające jest tylko to kiedy wreszcie jakiekolwiek zmiany zostaną wprowadzone i ile jeszcze polegnie serwerów do tego czasu. Miejmy nadzieje, że poprawa bezpieczeństwa nastąpi jak najszybciej.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.