Naciśnij ESC aby zamknąć

meetBSD 2006 – social event

W dniu wczorajszym, po pierwszym dniu konferencji meetBSD w klubie Extravaganza odbyło się spotkanie uczestników konferencji. Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje i konkursy.

Odbyła się również licytacja ksiązki z autografami obecnych na konferencji developerów FreeBSD którą udało się nam wygrać 🙂 Cały dochód z licytacji przeznaczony został na FreeBSD Foundation.

meetBSD 2006 - hack.pl

meetBSD 2006 - hack.pl

Paweł Jakub Dawidek, Aleksander Borowski (hack.pl)

Zdjęcia z drugiego dnia konferencji oraz wszystkie materiały opublikujemy w późniejszym terminie.

Organizatorom pragniemy podziękować i pogratulować świetnego pomysłu i realizacji imprezy – czekamy na meetBSD 2007!:)

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.