Naciśnij ESC aby zamknąć

LulzSec zaatakowało stronę CIA oraz Ditribute.it

LulzSec Logo
Grupa LulzSec nie spoczywa na laurach, po atakach na takie strony jak Sony, Senate.gov czy Fox, grupa w czwartek zaatakowała stronę Cia.gov oraz Distribute.it, australijską stronę hostingową.

Atak na stronę Cia.gov został sprowokowany przez pewnego użytkownika Twittera który napisał że atakują jedynie “miękkie cele” takie jak strony producentów gier. Nie wiadomo jeszcze jak zaatakowali stronę ale LulzSec przeważnie używa ataków DDoS.

Drugi atak został przeprowadzony na Australijską firmę zajmującą się hostingiem i domenami Distribute.it. Opublikowano 62 tysiące e-maili i haseł. Strona działa ale tylko uruchomili główny indeks z blogiem, logowanie w dalszym ciągu nie działa. Firma próbuje przywrócić działanie serwerów oraz strony. LulzSec pisze na Twitterze że bazę danych użytkowników firmy ściągnęło 2000 osób.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.