Naciśnij ESC aby zamknąć

Linux Kernel 2.6.18-rc1

Dzisiaj rano został udostępniony pierwszy prepatch do wersji 2.6.18 jądra systemu Linux, oznaczony jako 2.6.18-rc1. Wersję zatwierdził Linus Torvalds. Prepatch rozumiany jest jako alpha systemu, znajdującego się w trakcie testowania.

Dla osób sceptycznie podchodzących do rozwiązań prepatches, dostępna jest stabilna wersja kernela oznaczona wersją 2.6.17.3 z dnia 30 czerwca, do ściągnięcia bezpośrednio z kolumny “Przydatne oprogramowanie” naszego serwisu. Zalecamy aktualizację.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.