Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja “Nowoczesne Data Center” w Warszawie

Zapraszamy do udziału w konferencji “Nowoczesne Data Center”, która poświęcona będzie prezentacji największych data center w Polsce oraz nowoczesnych rozwiązań dla data center.

Współczesne przedsiębiorstwa generują ogromne ilości danych. Coraz większe znaczenie ma zatem ich bezpieczne i niezakłócone przechowywanie i udostępnianie – jest to możliwe dzięki własnej, profesjonalnie zaprojektowanej i zarządzanej serwerowni. To coś więcej niż osprzęt komputerowy, to również systemy zasilania, systemy klimatyzacyjne i przeciwpożarowe oraz szereg innych elementów.W programie m.in. wykłady:

– Optymalne mechanizmy niezawodnościowe dla ośrodków Data Center – Infonet Projekt S.A.
– Kierunki zmian standardów infrastruktury w CPD – ATM Systemy Informatyczne S.A.
– BPM w modelu cloud computing – studium przypadku – Polcom
– Zasilanie gwarantowane Data Center z wykorzystaniem dynamicznych systemów DDUPS Hitzinger. Aspekty techniczne i ekonomiczne – COMEX S.A.
– Replikacja danych w heterogenicznych środowiskach – Crede Experto
TIER – cztery poziomy niezawodności (podstawy i wymagania ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonalności systemów klimatyzacji precyzyjnej w odniesieniu do poszczególnych poziomów) – „SAR PW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka komandytowa
– MIIM – Zaawansowany system zarządzania warstwą fizyczną sieci – Molex Premise Networks
– prezentacje na stoiskach firmowych firm: BKT Elektronik, Socomec UPS, ATM Systemy Informatyczne, Comex
– Jak zbudować hybrydową chmurę IaaS w swojej infrastrukturze? – Nasza Klasa Sp. z o.o – Tomasz Paszkowski – Dyrektor infrastruktury IT

Program konferencji: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/nowoczesne-data-center/program-konferencji-21.htm

Do udziału w konferencji zapraszamy:

dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, rozwoju infrastruktury, bezpieczeństwo i składowanie danych, zarządzanie centrami danych w firmie
kierowników projektów
szefów działów technicznych
szefów działów IT, bezpieczeństwa
doradców zarządu

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY dla przedstawicieli wyżej wymienionych grup.

Rejestracja on -line:
http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/nowoczesne-data-center/rejestracja-91.htm

Udział jest płatny : dla dostawców rozwiązań informatycznych oraz technologicznych w obszarze data center, wirtualizacji, cloud computing – opłata za osobę wynosi 1 000 zł + 23%VAT.

„NOWOCZESNE DATA CENTER”
24 listopada 2011r.
Hotel Golden Tulip Warsaw Center, Warszawa

Kontakt z Organizatorem:
Patrycja Narel
Asystentka ds.promocji
tel. 22/ 498 03 48
fax. 22/ 244 25 37
e-mail. [email protected]

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.