Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja CONFidence 2011

con11.jpgCzołówka światowej klasy specjalistów, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, kilkuset uczestników i specjalistyczne warsztaty – wszystko to na międzynarodowej konferencji CONFidence, 24-25 maja 2011 w Krakowie!

CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad, konkursy Hackerskie, Hackers for Charity Roulette, oraz wiele innych. To także okazja aby w luźnej atmosferze wieczornej imprezy konferencyjnej porozmawiać z innymi spcecjalistami tej elitarnej branży.

Dla czytelników hack.pl przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy: CONF-2011-hack.pl.

Uczestnicy, którzy zarejestrują się na konferencję wykorzystując ten kod otrzymają 15% zniżki na opłatę za udział w konferencji.

CONFidence powstał w 2005 r. jako projekt stworzony przez grupę entuzjastów zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa systemów operacyjnych i aplikacji. W ciągu kilku lat przeobraził się on w największe spotkanie hackerów w Polsce. Co roku CONFidence gromadzi prawie 500 uczestników: specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z rządu, przemysłu, sektora bankowego i środowisk akademickich, a także naukowców i twórców oprogramowania. Konferencja odbywa się dwa razy w roku: w maju w Krakowie w Polsce oraz w listopadzie w innej części Europy. CONFidence to miejsce spotkań społeczności bezpieczeństwa z całej Europy i nie tylko.

Prelegentami CONFidence są zawsze najlepsi światowi specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Do tej pory na konferencji mogliśmy zobaczyć prezentacje takich uznanych autorytetów jak Bruce Schneier, Dan Kaminsky, Jacob Appelbaum, Daniel Mende, David Hulton, Chris Palmer, Jesse Burns, Shawn Merdinger, Anton Chuvakin, Richard Bejtlich, Raoul Chiesa, Felix Lindner, Alexander Kornbrust, Dinis Cruz, Joanna Rutkowska, Gynvael Coldwind, Travis Omandy oraz wielu innych znakomitych prelegentów. Majowa edycja CONFidence jest również jednym z przystanków na trasie elitarnej grupy Hackers on a Plane.

Konferencja odbywa się dwa razy w roku:

– Główny CONFidence odbywa się w Maju w Krakowie,
– CONFidence 2.0 to konferencja mobilna i odbywa się jesienią co roku w innej stolicy w regionie Europy środkowo-wschodniej.

Przygotowania do majowej edycji CONFidence trwają.
W tej chwili zbieramy zgłoszenia w ramach Call for Papers, już niebawem ujawnimy informacje o pierwszych prelegentach na tegorocznej edycji.

Znamy już także miejsce konferencji. W tym roku planujemy jeszcze bardziej underground’owy klimat. Ogromna przestrzeń, ceglana zabudowa przypominająca fort, suwnice, stara lokomotywa i inne instalacje tworzą niepowtarzalny klimat, idealny dla CONFidence. Budynek zabytkowej przepompowni wody na Bielanach nalezacy do krakowskich wodociagow to miejsce idealnie pasujace do atmosfery CONFidence, gdzie oprócz technicznych wykładów korzystać będzie można z atrakcji tj: gry, konkursy, grill.

Przypominamy także o trwającym konkursie na hasło/motto konferencji. Na zgłoszenia czekamy do 20 Lutego. Szczegóły znaleźć można w aktualnościach na stronie http://confidence.org.pl.

Informacje o poprzednich edycjach, opis, galerie, statystyki i inne przydatne informacje na temat CONFidence znaleźć można na stronie http://2011.confidence.org.pl/about-confidence

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.