Naciśnij ESC aby zamknąć

Jak profesjonalnie zbudować firewall sieciowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu: “Jak profesjonalnie zbudować firewall sieciowy”. Warsztaty odbędą się 28-29 maja 2009 w Agencji Rozwoju Przemysłu w Warszawie.

W ramach warsztatów przedstawiona zostanie wiedza dotycząca stosowanych zabezpieczeń, które chronią sieci korporacyjne przed atakami z zewnątrz. Słuchacze zapoznają się z teorią dotyczącą zabezpieczeń oraz zostanie im przedstawionych kilka praktycznych aspektów zabezpieczania sieci.

Celem warsztatu jest przekazanie praktycznych wskazówek na temat projektowania i doboru rozwiązań firewall. Będą one prowadzone w taki sposób, aby osoby, które nie miały do czynienia z zaporami sieciowymi do zbudowania od podstaw w pełni funkcjonalnego, zaawansowanego systemu. Przedstawione słuchaczom zostaną zarówno rozwiązania komercyjne, jak i zapory zbudowane w oparciu o rozwiązania OpenSource. Mamy również nadzieję, że podczas szkolenia uda się odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest różnica w funkcjonalności między firewallem za 50 tys USD i za 1000 PLN.

Uczestnik warsztatów, po ich zakończeniu, będzie w stanie samodzielnie zbudować profesjonalną zaporę sieciową w oparciu o systemy OpenSource. Będzie również posiadał wiedzę ogólną na temat drogich i tanich systemów komercyjnych. Będzie w stanie określić różnice między tymi systemami i dobrać rozwiązanie właściwe pod względem funkcjonalnymi i ekonomicznym dla swojej organizacji.

Do udziału w warsztatach zapraszamy zarówno osoby, które na co dzień mają styczność z systemami firewall, jak i początkujących administratorów. Dzięki szkoleniu będą mieli możliwość odświeżenia swojej wiedzy, a także zapoznać się z aspektami zabezpieczania sieci, których wcześniej nie znali.

Wymagania do uczestnictwa w warsztatach: ogólna wiedza na temat sieci komputerowych.

Prowadzącym warsztaty jest Pan Michał Horubała, Kierownik ds. Sieci w Sygma Bank.

Uczestnikom warsztatów zapewniamy:
– komplet materiałów w formie pisemnej
– całodzienną przerwę kawową
– lunch

Koszt udziału:
1 790 PLN + 22% VAT ( przy zgłoszeniu do 27 kwietnia 2009r.)
1 990 PLN + 22% VAT ( przy zgłoszeniu po 27 kwietnia 2009r.)

Proponujemy atrakcyjne rabaty dla uczestników szkoleń ISecMan, konferencji Network GigaCon oraz przy zgłoszeniu większej ilości osób!!!

Więcej informacji na stronie: http://isecman.org/prt/view/firewall.html

Kontakt:
Joanna Galas
tel: 022 427 37 61, 022 427 36 94
mail: [email protected]

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.