Naciśnij ESC aby zamknąć

Jak minął rok?

Miło nam poinformować, że w zeszłym tygodniu serwis HACK.pl obchodził pierwszą rocznicę swojej działalności – pora więc na małe podsumowanie. Sukcesy jakie osiągnęliśmy w czasie rocznej działalności stawiają nas w czołówce polskich serwisów internetowych związanych z bezpieczeństwem IT. Kilkutysięczna dzienna odwiedzalność, blisko 1700 zarejestrowanych użytkowników forum i bardzo duży wskaźnik powrotów, wypracowane zaledwie w rok, dają nam duże powody do zadowolenia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie można zadowolić wszystkich – jednym podoba się nasza praca a inni mają zastrzeżenia. Jednak pomimo wielu przeciwności losu, dziwnych zbiegów okoliczności i złośliwości osób nam nieżyczliwych, dalej robimy swoje.

Chciałbym podziękować całej redakcji i osobom, które współtworzą ten serwis. To ich praca i zaangażowanie w rozwój portalu jest źródłem wielu ciekawych publikacji oraz pomysłów na kolejne miesiące. Mam nadzieję, że za rok będziemy mogli pochwalić się kolejnymi osiągnięciami.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.