Naciśnij ESC aby zamknąć

IT Underground 2007

W dniach 7-9 listopada już po raz dziewiąty odbędzie się największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona tematyce hackingu – IT Underground. Jest to idealna okazja do poznania nowych technik stosowanych w branży oraz nawiązania pewnych znajomości.

IT Underground to unikalna konferencja poświęcona tematyce Bezpieczeństwa Sieciowego. Przeznaczona jest dla specjalistów IT, administratorów oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

Podczas IT Underground Warszawa 2007 większość wykładów prowadzona będzie w systemie BYOL (Bring Your Own Laptop). Formuła ta stosowana była już podczas poprzednich edycji i cieszyła się dużym powodzeniem. Część warsztatowa konferencji prowadzona w systemie BYOL kierowana jest szczególnie do tych osób, które przyjdą z własnym laptopem.

Pełen opis konferencji oraz jej plan na oficjalnej stronie www.itunderground.org

Portal HACK.pl jest jednym z partnerów imprezy.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.