Naciśnij ESC aby zamknąć

IT UNDERGROUND 2007

Zapraszamy na konferencję IT UNDERGROUND 2007.

Tym razem odbędzie się ona w dniach 8 – 9 Marca w Pradze.

IT Underground 2007 to wydarzenie, podczas którego światowe autorytety i wysokiej klasy specjaliści z Polski i zagranicy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat penetracji systemów informatycznych i technik zabezpieczeń przed intruzami.
Każda edycja IT Underground jest znaczącym wydarzeniem na rynku IT.

Co cenią sobie uczestnicy?

– bezpośredni kontakt z najwyższej klasy specjalistami,
– możliwość zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy
– warsztaty w formie BYOL

Naszymi prelegentami byli już między innymi: Saumil Udayan Shah, Enno Rey,
Claudio Merloni, Ofir Arkin, Maximillian Dornseif i inni.

Program konferencji został opracowany tak, by zainteresować przede wszystkim
administratorów sieci IT i specjalistów IT.

Zadowoleni będą jednak wszyscy zainteresowani tematyką zabezpieczeń.

W tej edycji organizatorzy proponują ciekawe zniżki, warto pamiętać, że rezerwacja pokoju w hotelu konferencyjnym na odpowiednie hasło również upoważnia do znacznej bonifikaty!

Szczegółowe informacje o cenach i programie konferencji znajdują się na
stronie www.itunderground.org

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.