Naciśnij ESC aby zamknąć

FBI aresztuje gościa hakerskiej konferencji

Podczas odbywającej się w miniony weekend w Nowym Jorku konferencji hakerskiej HOPE (Hackers on Planet Earth) wśród gości pojawili się w pewnym momencie agenci FBI, którzy dopadli jednego z prelegentów, aresztowali go, nałożyli mu kajdanki i… zniknęli tak szybko, jak szybko się pojawili.

Aresztowany to Steve Rambam, który zajmował się m.in. pracami detektywistycznymi (prowadził firmę o nazwie Pallorium). Zatrzymano go tuż przed jego wystąpieniem w dyskusji panelowej pod hasłem “Prywatność umarła… pogódź się z tym”.

Źródło: PC World Komputer

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.