Naciśnij ESC aby zamknąć

Bezpłatne warsztaty z bezpieczeństwa routerów Cisco!

Kolejna nowość podczas konferencji CONFidence. Były wykłady, panele dyskusyjne teraz są warsztaty! Część z nich płatna (znacznie poniżej wartości rynkowej), a część bezpłatna.

Dzięki współpracy z firmą Cisco odbędą się 5 godzinne warsztaty z zabezpieczania routerów ISR, które poprowadzi Łukasz Bromirski. W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli dostęp do w pełni wyposażonego laboratorium. Wszyscy uczestnicy otrzymają dodatkowe certyfikaty ukończenia szkoleń.

Wzorem Cisco dołącz do firm troszczących się o bezpieczeństwo sieci!

Zapraszamy na konferencję!

Szczegóły na: www.2007.confidence.org.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.