Naciśnij ESC aby zamknąć

Allegro – Supersprzedawcy got OWNED!

Bardzo ciekawe informacje dotyczące wykorzystania 3rd party wspomagającego zarządzaniem konta Allegro – wielość aplikacji, wielość problemów. Okazuje się, że problemy są poważne. Bardzo poważne.

Okazało się, że wiele kont Supersprzedawców można było przejąć korzystając z poznanych funkcjonalności aplikacji wspomagających zarządzanie kontem na Allegro. Wyniki badań możecie Państwo znaleźć na stronie domowej i niedługo na moim blogu na HACKPL.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.