Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Laczenie Plikow z RAT`em

  1. #1

    Lightbulb Laczenie Plikow z RAT`em

    Witam.
    Czy jest mozliwosc laczenia plikow typu Program + Server.exe w taki sposob zeby Program + Server.exe byl w tym samym folderze i po kliknieciu na Program, server.exe sie otwieral razem z nim? Nie chodzi mi o takie typowe bindowanie zeby byl w jednym pliku. Bardzo bym prosil o pomoc. W zamian moge zaszyfrowac dowolny plik zeby byl niewykrywalny przez anty viry lub przelac pare groszy na paypal.
    Z gory dziekuje,

  2. #2

    Domyślnie

    Weź to opisz dokładniej, bo czytam już 5 raz i nie wiem w czym masz problem.

  3. #3

    Domyślnie

    Odpowiem na pytanie, jest taka możliwość. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów sam musisz podać ich więcej.

  4. #4

    Domyślnie

    Chodzi mi o cos takiego zebym nie musial uzywac bindera do plikow. Binder zwykle binduja 2 pliki i zostaje jeden. Mi wlasciwie chodzi o to zeby byly 2 pliki w folderze i byly jakby do siebie podpiete. Np, kiedy otwieram program to automatycznie mi sie tez plik zainfekowany otwiera. Jest taka mozliwosc? Jezeli jest taka lub ktos potrafi zrobic to mi napiszcie, chetnie zaplace.
    Z gory dzieki

  5. #5

    Domyślnie

    Da się to zrobić, ale prawdopodobnie nikt ci nie pomoże. Taki styl tego forum, który popieram całym sobą.

    PS. Kolejny chce płacić...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał asmen Zobacz post
    Da się to zrobić, ale prawdopodobnie nikt ci nie pomoże. Taki styl tego forum, który popieram całym sobą.

    PS. Kolejny chce płacić...
    Oferuje pieniadze dlatego ze nikt za darmo nie chce pomoc.
    Pozatym forum jest od tego zeby mozna sie bylo czegos dowiedziec, niestety wiekszosc osob probuje zostawic cala nabyta wiedze dla siebie zeby poczuc sie wyjatkowym? Sam juz nie wiem..
    Ciezko mi cos takiego sobie wyobrazic dlatego ze ja zawsze proboje pomoc i dzielic sie nabyta wiedza. W google ciezko cokolwiek znalesc kiedy sie nie ma pojecia co tak naprawde sie szuka.. (pisze dlatego ze pewnie mi to ktos poleci)
    Moge zaoferowac nietylko pieniadze. Jezeli moge wrzucic jego plik na 50 botow, lub zaszyfrowac plik zeby byl niewykrywalny lub walna dobry atak ddos na jakis serwer.. To jest max co moge zaoferowac. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    ciężki orzech do zgryzienia dla tych którzy crackingiem nic wspólnego nie mieli, a jeżeli ktoś nie zna się również na programowaniu, to "rozbieranie" programów przyjdzie mu z jeszcze większym trudem. Crackować można praktycznie wszystko, spójrzmy na kolegów ze wschodu którzy jak roboty na taśmie modyfikują popularne gry komputerowe. To nie jest łatwy temat, nie nauczysz się tego w miesiąc. Może najpierw odpowiedz sobie na pytanie jaki masz w tym cel ? Bo przecież łatwiej byłoby napisać serwer + klient (który po uruchomieniu odpala również plik serwera). Może samowypakowujące się archiwum ? Nie wiem jaki masz cel, więc ciężko będzie pomóc. Ale tak jak mówie, jak będziesz wiedział gdzie popytać, to z pewnością ktoś za pieniądze Ci pomoże, specjalistów w internetowej społeczności nie brakuje, powodzenia

  8. #8

    Domyślnie

    Cel jest tylko jeden, chce zrobic botnet. Jezeli to osiagne bede mogl miec dziennie po 500 nowy botow. Wykradlem duzo hasel do rootow gdzie ludzie kreca gry. Jedny plik ktory otwieraja jest updater.exe. Probowalem bindowac go raze z moim RAT`em ale nie udawalo sie, wyskakiwaly mi bledy przy jego odpaleniu. Ten system w polaczeniem chyba nie jest ciezki, nie wiem czy jest taka mozliwosc np. Program - jakis plik txt lub inny ktory bedzie mial wpis zeby otworzyc go razem z plikiem server.exe.

  9. #9

    Domyślnie

    no to może aplikacja która będzie miała taki sam rozmiar jak uptader.exe taką samą ikonkę i która w rzeczywistości będzie uruchamiać prawdziwy uptader.exe pod zmienianą nazwą i przy okazji ten docelowy plik ? :P Laik się nie zorientuje...

  10. #10

    Domyślnie

    No tak, to tez bylo by dobre rozwiazanie, ale nadal nie mam zielonego pojecia jak cos takiego zmontowac. Moze jakies sugestie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj