Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Keylogger - jak zmniejszyć wykrywalność?

  1. #1

    Domyślnie Keylogger - jak zmniejszyć wykrywalność?

    Chciałbym abyście m ipomogli, chcę zrobić dowcip, ale ziomkowi wykrywa cały czas antyvir wirusa, virustatl 10/42.

    Co mam zrobić? wiem, że była jakaś opcja SFX, ale już kompletnie zapomniałem, zbindować umiem, ale potem jeszcze było jakieś hasło i automatyczne rozpakwoanie bez hasła po zbinodwaniu zbindowanego keyloggera z Unrar.exe.

    Może macie inne sposoby? Z góry dzięki.

  2. #2

    Domyślnie

    Sproboj poszukac na necie "FUD crypter"
    Wpisz w google. Nie wiem czy mozna szyfrowac pliki bindowane, ale pojedynczy plik powinien miec zero wykrywalnosci, o ile kupisz dobry crypter. Cena w granicach 30-70$.

  3. #3

    Domyślnie

    może banalne rozwiązanie, ale istnieje możliwość, że zadziała, nie wielka ale zawsze. Są programy do kompresji plików wykonalnych (np. UPX)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Error404 Zobacz post
    Sproboj poszukac na necie "FUD crypter"
    Wpisz w google. Nie wiem czy mozna szyfrowac pliki bindowane, ale pojedynczy plik powinien miec zero wykrywalnosci, o ile kupisz dobry crypter. Cena w granicach 30-70$.
    Hej mam pytanie fud crypter nawet płatny ale dobry jaki polecasz? bo ja nic nie znalazłem...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominator1 Zobacz post
    Hej mam pytanie fud crypter nawet płatny ale dobry jaki polecasz? bo ja nic nie znalazłem...
    Ja ci zacryptuje za 50 usd w BTC , na pm szczegóły

  6. #6

    Domyślnie czesc

    czesc

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj