Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Poszukuje darmowych narzędzi do pozycjonowania

  1. #1

    Domyślnie Poszukuje darmowych narzędzi do pozycjonowania

    Poszukuje darmowych narzędzi do pozycjonowania, może ktoś coś polecić.

  2. #2

  3. Domyślnie

    Do zdobywania linków raczej ciężko coś darmowego znaleźć, co może być przydatne. Era masowego zdobywania linków już dawno minęła. Za to mogę Ci polecić kilka przydatnych i darmowych narzędzi wspomagających pozycjonowanie.

    gscraper - do harvestowania wyszukiwarki (darmowa wersja ma sporo ograniczeń, ale do nauki i ułożenia pierwszych list jak znalazł)

    netpeak checker - fajny program do oszacowania parametrów strony

    SEOquake - wtyczka do przeglądarki

    googleindexchecker - do sprawdzenia zaindeksowania linków.

  4. #4

    Domyślnie

    najlepsza metoda pozycjonowania to content + dobra dywersyfikacja linków ważne aby linki były dobrej jakości... ilość straciła na znaczeniu a wielkie G wrzuca strony stosujące różne farmy linków do filtra

  5. #5

    Domyślnie

    Świetne i darmowe narzędzie online do robienia mini audytów to Seoptimer

  6. Domyślnie

    MoZBar się nadaje.

  7. Domyślnie

    Ja w "chałupnicze" metody pozycjonowania to bym się nie bawił, choćby ze względu na konkurencję. Polecam do tego profesjonalistów, jak np. Eactive, M40, czy GrupaTENSE. W tej ostatniej wycenę masz bezpłatną, a jak płacisz to tylko za wyniki, a i satysfakcja gwarantowana.

  8. #8

    Domyślnie re

    Według mnie żaden program nie wypozycjonuje strony jedynie może w małym stopniu pomóc. Korzystałem kiedyś z publikera lecz jest odpłatny

  9. #9

    Domyślnie

    Gdyby były programy do pozycjonowania, to nie byłoby firm pozycjonujących. Sprawa nie jest taka prosta. Programy podane wyżej przez kolegów wspomagają pozycjonowanie. Polecam Ci seolight do przyspieszenia dodawania stron do katalogów. Jednak katalogi trzeba ostrożnie wybierać i patrzeć na ich jakość. Powodzenia!

  10. Domyślnie

    Nie ma dobrych narzędzi do pozycjonowania, tym bardzie darmowych - black chat prędzej czy później kończy się banem. Możesz sprawdzić za darmo profil linkowy strony w np. ahrefsie, albo korzystać z narzędzi do optymalizacji takich jak varvy etc..

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj