Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 24

Temat: Ciekawość

  1. #11
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    13

    Domyślnie

    ale jaki kod zrodlowy skoro nie ma zadnego triala ani nic takiego?

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Masz dzialajaca aplikacje ktora ma jakies zabezpieczenie i przy kazdym uruchomieniu sprawdza je, tak? Odpalasz pod debugger'em i patrzysz co robi... a jak nie masz nawet binarki tej aplikacji to mozesz sobie marzyc o tym co bys zrobil jak bys mial.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #13
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Katowice
    Postów
    59

    Domyślnie

    Jedno z podstawowych praw bezpieczenstwa mowi, ze zabezpieczenia po stronie klienta predzej czy pozniej zostana zlamane. Odpowiedz na pytanie "czy sie da?" ZAWSZE brzmi "tak".
    Ostatnio edytowane przez tyter : 12-31-2008 - 11:41

  4. #14

    Domyślnie

    Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy niewykonalne.

  5. #15

    Domyślnie

    Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy niewykonalne.
    Nie ma rzeczy niewykonalnych, jest tylko kwestia czasu, środków i umiejętności.
    Co w praktyce przekłada się na "niewykonalność", biorąc pod uwagę średnią życia człowieka
    "...i stało się! Linie telefoniczne otworzyły mi bramę do świata
    upajającego jak heroina pulsująca w żyłach ćpuna! Elektronicznym
    sygnałem przekraczam wrota szukając ucieczki od codzienności,
    głupoty i niesprawiedliwości... i znajduję podobnych sobie."

  6. #16
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ormi Zobacz post
    Naprawdę wszystko się da hacknąć/cracknąć i nie trzeba żadnej specjalnej wiedzy, żeby o tym wiedzieć I nikt teraz nie żartuje.
    EDIT: Ups, vln mnie uprzedził :P


    Nie wszystko...Z pentagonem tez sie nie zgodze...Wiedze trzeba posiadac lecz nie specjalna by crackowac.Co do zartow tu wszyscy sa powazni ?
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  7. Domyślnie

    Hmmm... ostatnio często się spotykam z pytaniem czy da się shackowac to czy tamto i hmmm... często spotykam się z modną ostatnią teorią że da się wszystko no ale hmmmm... tak się zastanawiając to można stwierdzić :

    a) wszelkie elektroniczne urządzenia (w tym komputer) opierają się na dwóch logicznych fazach jest sygnał bądz go nie ma przez soft interpretowane jako 1 i 0

    b)zawsze znajdzie się ktoś kto zmieni 1 na 0 albo 0 na 1 tak wiec idąc śmielej tą drogą można stwierdzić że ::

    TAK wszystko można shaczyć !
    Kultura hakerska to kultura darów a podstawowym prawem anarchistycznego internetu jest wolność informacji i w tym tkwi jego piękno

  8. #18
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    Nie...Nie wszystko...Nawet jak z 0 zrobisz 8 a z 9 zrobisz 15 i tak sie nie da shakować wszystkiego...

    Korzystajac z okazji wszystkim "lamers" ja i moja banda pr0 zycze UPOJNEJ nocy...

    http://www.kartki-dla-niego.twojlist...1230750728.htm
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  9. Domyślnie

    Co do kodu, to oczywiście mówiłem o kodzie assemblera ;-] Wiadomo, że nie ma dostępu do oryginalnego kodu źródłowego, a jedynie do tego co olly zdisasembleruje (nie jestem pewien jak to się pisze ;-p)

  10. Question

    tak, tak
    Przeczytaj "Szatan z Siódmej klasy"-Classic

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj