Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Eclipse simple

  1. #11

    Domyślnie

    Moja odpowiedz : 0,00 zł. - za lenistwo nikt Cię nie zatrudni.(sprawdzenie zarobków ile zarabiają programiści java,jest zerowym wysiłkiem w porównaniu jaki wysiłek trzeba włożyć w naukę javy, angielskiego i przede wszystkim w naukę samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Exc0mmunion Zobacz post
    A co do pozycji to polecam java techniki zaawansowane - ale jak podstawy opanujesz. A ta książkę która masz oddaj potrzebującym. ps : zapotrzebowanie na delphi spadło ?
    Wiesz problem w tym, że niektóre przykłady z tej książki nie chcą się kompilować - to chyba jest jakaś zbugowana pozycja.

    Zapotrzebowanie na Delphi jest małe - króluje Java i ogólnie web-języki : P

  3. #13

    Domyślnie

    napisz mi który to przykład programu z tej książki.

  4. #14

    Domyślnie

    Delphi = RAD czyli worst shit ever.
    Jak tylko uslysze ze cos bylo zbudowane w mysli Rapid Application Development omijam to szerokim lukiem.

    Z drugiej strony jak pracujesz w malym teamie kilka osob to moze i owszem. Nie wyobrazam sobie pisanie pluginow dla SAP ani zadnej Enterprise app w delphi...

    Zalenie od projektu dopasowuje sie narzedzia.
    Relatywnie maly projekt (serwis internetowy) = php
    App na smartphone = c#, java
    Platform independent app = java (oczywista oczywistosc)
    Life critical system = C, Assembly

    Wszystko zalezy od tego czym sie zajmujesz. Ja zajmuje sie toolami dla firmy ktore ulatwiaja CI, sprawdzaja wsteczna kompatybilnosc. Mam tez pod opieka jeden plugin dla Eclipse/RSA.
    Technolgie jakie glownie uzywam to Java, PHP, Javascript.
    W java programuje back-end, Javascript front-end (UI i obliczenia po stronie klienta), PHP jeden tool.

    Tak wiec pytajac sie czy zapotrzebowanie na delphi spadlo odpowiem Ci tak spadlo.
    Jako wyznacznik wez sobie StackOverflow.
    Kroluje tam java, javascript,c#,php. Tak wiec mozna powiedziec ze te wlasnie jezyki maja najwieksza popularnosc i zapotrzebowanie.

  5. #15

    Domyślnie

    szymkraw : dziękuję za wyczerpującą odpowiedz.Ogólnie to wiedziałem że z delphi jest nie najlepiej, dlatego go zaniechałem wiele lat temu.

  6. #16

    Domyślnie unit4bs

    Ok. Dzięki za odpowiedzi.
    Pytam, bo mam ofertę z UNIT4BS | Outsourcing kadr i płac | Usługi HR | Payroll, żeby stworzyć kilka ciekawych projektów w Java, PHP.

    Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.

  7. #17

    Domyślnie

    Szymkraw
    Jak tylko uslysze ze cos bylo zbudowane w mysli Rapid Application Development omijam to szerokim lukiem
    A jednak Adobe Acrobat Reader pisany w Delphi używasz. Osobiście uważam Delphi za naprawdę niezły kombajn - co by na to kto nie mowił - dla mnie obsługa tego i komendy języka były czytelne, przejrzyste i miodne xD


    Exc0mmunion
    napisz mi który to przykład programu z tej książki.
    Chyba już tego pdf'a nie mam. Douczyłem się trochę javy. W ogóle ta komenda z wersją jest bez sensu gdyż jeśli chcę użyć zmiennej wersja w tej klasie to jej po prostu używam bez komplikacji kodu za pomocą obiektów. Obiekty to też takie komunikatory pomiędzy klasami.
    Extraterrestrial plant

  8. #18

    Domyślnie

    A nie jest raczej napisany w c++?
    Tak czy siak Adobe ogolnie to nie jest dobry przyklad

  9. #19

    Domyślnie

    w sumie masz rację:

    https://forums.adobe.com/thread/736410

    Gdzieś kiedyś czytałem, że w Delphi - jednak na necie jest pełno sprzecznych informaji xD Albo może stare wersje były w tym pisane...
    Extraterrestrial plant

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj