Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 21 do 24 z 24

Temat: Ciekawość

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzywi Zobacz post
    Witam.Poczytalem troche forum i widze ze niektorzy naprawde znaja sie na rzeczy.Z czystej ciekawosci chcialbym spytac tych co troche umieja czy da sie w ogole cracknac(czy zrobic cos innego zeby miec) OwnTibie.Podkreslam z czystej ciekawosci.Nie musicie mi mowic jak to zrobic itd.jestem poprostu ciekaw czy da sie

    Podejrzewam ze kilka osob wyzwie mnie od glupiego 'tipijczyka' ktory tylko by chcial innych hackowac,ale mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto potraktuje mnie serio
    dobra to ja ci opisze jedną z najprostszych technik

    Brutal force - tzw włam na brutala wbijasz do pomieszczenia gdzie stoi serwer i wycinasz dziurę w obudowie a co zniszczysz zależy od ciebie

    teraz kolejna technika trudniejsza w wykryciu i też trudniejsza w wykonaniu

    silent force - tzw włam po cichaczu (uwaga wymagane jest posiadanie śrubokrętu) no czyli wbijasz do pomieszczenia z serwerem i odkręcasz po kolei śrubki od obudowy i ją zdejmujesz no i dalej robisz co chcesz

    sądzę że ci pomogłem

    P.S. mam nadzieje że chłopaki się nie obrażą za wyjawienie naszej haxiorskiej tajemnicy która jest utrzymyana od kilku lat w tajemnicy
    Ostatnio edytowane przez 4ndr1u : 01-01-2009 - 02:18
    00110100 01101110 01100100 01110010 00110001 01110101
    How To Become A Hacker
    Polskie forum programistów java

    Ubuntu - staroafrykańskie słowo które po przetłumaczeniu brzmi "nie umiem zainstalować i skonfigurować debiana"

  2. #22
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    W Sieci !!!
    Postów
    282

    Domyślnie

    -,-

    Dalej jestem za tym by otworzyć dział CRACKING...I tam bedziemy uczyć wszystkich rozjebundy...I tak sie nauczą i tak sie nauczą...Można by nawet za dostęp do tego dzialu zasysac opłatę...Ot z 6 zł od głowy...

    Jakby co to podam nr konta...Naturalnie moj
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

  3. #23

    Domyślnie

    A co powiecie na hardware cracking i instrukcje obsługi śrubokręta tudzież młotka. Myśle, że wielu by to pomogło
    Ostatnio edytowane przez Laik707 : 01-16-2009 - 00:10

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ormi Zobacz post
    Naprawdę wszystko się da hacknąć/cracknąć i nie trzeba żadnej specjalnej wiedzy, żeby o tym wiedzieć I nikt teraz nie żartuje.
    EDIT: Ups, vln mnie uprzedził :P
    Ormi teoretycznie - praktycznie jest tak jak z serverami. Też panuje powszechna opinia, że do każdego serva da się włamać, ale ta opinia nie jest prawdziwa.

    Co do crackingu to pamiętam, że kiedyśpisaliśmy kod w C czy asm (jeszcze za gówniaża) - to było w C - i tam kompilator miał opcję nie dodawania znaczników dla dekompilatorów - a DODATKOWO - mieliśmy jeszcze jakiś programik, który tak mieszał w EXE, że trzeba by prawdziwego mistrza by połapał się w zdesasemblowanym kodzie - tymbardziej, że zwykły exec ze wszytkimi znacznikami dla debuggera przypomina krzyżówkę. Patrzysz się na powien wycinek kodu i nie masz pojęcia co on robi i co ma na celu dpoóki nie przeanalizujesz dalej i nie zauważysz, że ten kod właśnie korzysta ze zmiennych zawartych dalej - niejako właśnie t przypomina dopasowywankę - dlatego ludzie łamiący zabezpieczenia to mózgi 1 klasy, ale oni również piszą "mieszatory" execów do oszukiwania desasemblatorów - więc czasami kod jest do złamania ale tylko przez garstkę ludzi co znacznie zmieniejsza i dostępność produktu i jego złamanie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj