Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: moja strona

  1. #1

    Domyślnie moja strona

    ello,
    mam pytanie jak ustawic moja stronke zeby byla przynajmniej na pierwszej stronie w google

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Melon Zobacz post
    ello,
    mam pytanie jak ustawic moja stronke zeby byla przynajmniej na pierwszej stronie w google
    Pierwsze zasadnicze pytanie, jaka jest konkurencja, jesli niewielka to mozna to osiagnac przez wykonanie kilku prostych czynnosci , ktore nic nie kosztuja, sam jestem na 1wszym miejscu na 1wszej stronie w swojej frazie, znalazlem sie tam doslownie 3 dni po odwiedzinach GB, tylko ze konkurencja jest na prawde niewielka i nie pozycjonuje sie. Przy darmowym pozycjonowaniu najwazniejszy jest kontent strony, jak Cie stac na linki to mozesz sobie go darowac.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... a za kupowanie linkow zostaniesz zbanowany
    Pozniej efekt jest taki ze w searchu pojawiasz sie na 7-8 stronie a jak robisz jakis automatyczny search to nadal jestes pierwszy

    SEO man, SEO!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    ostatnio rzeczywiscie sa jakies zmiany, ludzie jecza ze linkuja, linkuja i nic
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    ... a google zmienia taktyki i banuje tych co nie powinno albo daje penalty i z nimi nie da sie dyskutowac. Po prostu sa glusi na argumenty jak kazdy monopolista.

    Np jedna z naszych domen firmy dostala kare 60 punktow (spadlismy o 60 pozycji) bo jacys cwaniacy zaczeli kopiowac na zywca nasz content i to automatycznie scraper'ami i to tak perfidnie ze nawet obrazki u nas hostowali... google to zauwazylo, wycielo ich, wycielo nas i zadowoleni - nawet nie probowali sprawdzic skad content jest brany, tym bardziej ze u nas content ciagle nowy a u nich pojawial sie caleg godziny po publikacji u nas i to na dodatek z bledami (jak sie sciagnelo tak sie opublikowalo).

    Google to skonczone pajace jesli chodzi o search engine - robia co chca bo sa nietykalni... na razie...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Szkoła hakerów- recenzja (moja własna:D)
    By Eragon Argetlam in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 09-01-2011, 19:47
  2. Moja generacja - skradzione hasło
    By tylkoja in forum Komunikatory
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-14-2007, 11:43
  3. Odpowiedzi: 2
    Autor: 10-14-2007, 09:26
  4. strona glowna
    By ironwall in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 36
    Autor: 03-08-2007, 20:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj