Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Usluga czasowa

  1. #1

    Domyślnie Usluga czasowa

    Od razu do rzeczy. Na pewnym serwisie(jak ktoś będzie chciał linka to podam ale z tego co pamietam to moderatorzy nie lubią niesprawdzonych przez nich linkow) wystepuje usługa czasowa. Znaczy że tylko co pół godziny możemy wejsć kliknac itp. Zaobserwowałem że zegar odliczający czas na stronie jest zsynchronizowany z moim na kompie. Ale przestawiłem rzeczywiscie wyskoczylo 'go!' co oznacza że można kliknac ale po kliknieciu zegar lecial jak wtedy i nic sie nie stało. Ktoś ma jakieś pomysły czemu? Myślę czy oni nie maja swojego zegara a ten jest tylko na potrzeby usera żeby wiedzieć jak czas odlicza. Ale może macie jakies inne pomysły?
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystko mozna, trzeba tylko chciec.

    Czy to oby napewno dobry dział?

    Czyzbys bawil sie w klikanie w reklamy i zarabianie przez internet?

  3. #3

    Domyślnie

    raczej zbieral dokumentacje ale jesli szlo by na tym jakis grosz wyhaczyc to pewnie A co?
    Zbliża się Trollmagedon...

  4. #4

    Domyślnie

    Dokumentacje o czym i do czego ?:P

    Ogolnie to na te pay for click serwisy to zegary zaczynaja liczyc od pelnego zaladowania strony, no oczywiscie mozna zatrzymac ladowanie strony i zegar i tak liczy od tego momentu mimo ze strona nei jest zaladowana :P dlatego pytam

  5. #5

    Domyślnie

    tego akurat zdradzic nie moge ale idzie ten zegar przestawic? to jest u nich na servie?
    Zbliża się Trollmagedon...

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    jesli reaguje na zmiane czasu na kliencie to bedzie to zrobione w JS albo innej technologii ktora dziala po stronie klienta.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    No i wlasnie TQM nie wiem ale mzoe sprobuje wylaczyc obslugiwanie js, raczej nic nie da ale warto sprobowac. Zastanawia mnie czy to i tak nie jest sprawdzane z jakims zegarem na serwerze, bo przestawilem zegar u mnie, rzewczywiscie pojawil sie od razu napis 'go!' ale jak kliknalem to strona sie odswiezyla i czas lecial tak jakbym nic nie robił, dalej
    Zbliża się Trollmagedon...

  8. #8
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Tu i tam
    Postów
    147

    Domyślnie

    Widocznie ten po twojej stronie w JS jest tylko po to, żebyś wiedział kiedy można kliknąć. Serwer swój czas mierzy, a raczej porównuje.

  9. #9

    Domyślnie

    No i właśnie to mnie zastanawia czy tak jest czy tak nie jest. I czy można to przeskoczyć
    Zbliża się Trollmagedon...

  10. #10

    Domyślnie

    Zegar stoi na serwerze i nie ma nic wspólnego z twoim w komputerze.
    Ale nie wiadomo na jakim serwerze, bo może równie dobrze z zupełnie innego pobierać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. blokada czasowa internetu
    By Zariel in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 04-29-2008, 17:59
  2. Odpowiedzi: 6
    Autor: 07-09-2007, 22:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj