Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: LG Viewty [ KU990 ]

  1. #1

    Domyślnie LG Viewty [ KU990 ] - wojna na FPS




    Procek ARM9 160 Mhz, nie ma wifi,
    za to ma coś, czego nie ma żaden inny telefon/palm (chyba...)
    Jego kamera robi 120 fps.

    Dla porównania, typowa kamera do zastosowań amatorskich robi 30fps,
    natomiast kamery do zdjęć poklatkowych od 500fps.

    Filmy nagrywane z prędkością 120 fps zapisywane są w rozdzielczości QVGA (320x240)

    Poniższa strona przedstawia dwa filmy zrobione za pomocą tego urządzonka:
    LG KU990 Viewty review: Eyes wide open - GSMArena.com

    Znalazłem nowy egzemplarz na allegro za 349 PLN, gość ma ich jeszcze 11 szt., chyba sobie kupie
    Używane zaczynają się od 150 PLN z przesyłką.

    Jeśli ktoś zna dowone urządzenia (telefon/palm/kamera) z lepszym współczynnikiem fps do ceny, to zapraszam do tematu.
    Ostatnio edytowane przez lame : 02-09-2011 - 11:12
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    jedyna jego zaleta to robienie filmikow w slowmotion..
    160mhz i brak wifi? bez komentarza.
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    Cóż, mogłem nie pisać, to byś się nie przytrolił.

    Dostrzegam przewagę telefonu nad innymi urządzeniami do nagrwania filmów przy dużym fps.
    Telefon nosisz zawsze przy sobie, wzrasta szansa zarejestrowania czegoś interesującego.
    Jak intersujące będzie to co zarejestrujesz? Czy będzie ciekawesze gdy oglądane w zwolnionym tempie? Trudno przewidzieć...
    Jest jednak pewne, że inne będziesz nosił przy sobie innego urządzenia o podobnym parametrze fps,
    co wydaje się być niezbędne do uchwycenia prawdziwie interesujących scenek..
    Powód jest prosty, inne urządzenia tego typu trudno określić mianem przenośnych.

    No chyba że się myle i są jeszcze jakieś mobilne urządzenia z takim fps... bardzo na to licze...
    Ostatnio edytowane przez lame : 02-09-2011 - 12:17
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    Telefon nosisz zawsze przy sobie, wzrasta szansa zarejestrowania czegoś interesującego.
    Jak intersujące będzie to co zarejestrujesz? Czy będzie ciekawesze gdy oglądane w zwolnionym tempie? Trudno przewidzieć...
    Jest jednak pewne, że inne będziesz nosił przy sobie innego urządzenia o podobnym parametrze fps,
    co wydaje się być niezbędne do uchwycenia prawdziwie interesujących scenek..
    mi jeszcze nie zdarzylo sie tak, zebym byl swiadkiem czegos godnego uwagi do nagrywania...
    pomysl lepiej co ty chcesz uchwycic, katastrofe a'la WTC? kamera w telefonie to imo rzecz zbedna, sam korzystam tylko z wifi, przegladarki, putty i gps...nawet aparat jest "semi-zbedny", chyba ze mieszkasz w singapurze?
    glupi bajer ktory ma za zadanie zwiekszenie sprzedazy, ale przynajmniej widac ze dziala znakomicie
    to moje zdanie, ale nie szkoda mi twoich pieniedzy ani troche.
    (jak to dobrze, ze mam swoja e71...)
    War, war never changes.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    btw ojciec go dzis kupil, ze wzgledu na duzy wyswietlacz. kamera i tak nie bedzie uzywana, w sumie to tylko zwieksza cene produktu..
    War, war never changes.

  6. #6

    Domyślnie

    Jedyny powód dla którego można rozważać zakup tego urządzenia, to wspomniane 120 fps.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj