Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 43

Temat: matura z informatyki

  1. #1

    Domyślnie matura z informatyki

    ostatnio sie zastanawiałem czy sobie nie napisać matury z informatyki, ale jak popatrzyłem na arkusze to trochę sie zniechęciłem, zadania w dużej części maja tyle wspólnego z informatyka co windows z oprogramowaniem open source, nad zadaniem z zeszło rocznej matury z szachami to siedziałem dobrych parę godzin,i tak do konca mi sie wynik nie pokrywał z odowiedziami,
    Według mnie poziom matury z informatyki jest trochę przesadzony w porównaniu z innymi przedmiotami, posiadając wiedzę która przekazuja w mojej szkole to nie wiem czy bym zdobył 2 punkty.
    Nie mowiac juz o czasie w ktorym jakos nie zabardzo widze zebym sie zmiescil z tymi wszyskimi zadaniami.
    Zdawał ktoś może mature z tego przedmiotu, jak tak to jakie sa jego wrazenia ile zdobył punktów?
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hehe ja Ci powiem za kilka miesięcy
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie

    za kilka miesiecy to bedziemy mogli pewnie rozkminiac co zawalilismy.
    patrzyłeś moze na zeszło roczna mature jak tak to jak Ci poszła?
    jakie środowisko wybrałeś?
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    wlasnie z onetu pobalem mature 2006, IMHO nie mozna bylo wymyslec nic prostrzego... podstawy ale to absolutne podstawy programowania w byle czym, czyli machnij program co bedzie szukal NWD czy NWW, no to sory ale nic prostrzego sie chyba nie da napisac...

    do tego minimalna wiedza o bajcie, tak minimalna ze bardziej sie nie da.
    wg mnie poziom matury z informatyki 2006 byl denny, nawet nie specjalnie dali miejce zeby sie opisem wykazac...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  5. Domyślnie

    wlasnie z onetu pobalem mature 2006, IMHO nie mozna bylo wymyslec nic prostrzego...
    Dokładnie !! Tez własnie pobrąłem i przegladałem i nawet to ze jestem w 2 klasie Ti to bym napewno cos zrobił z tych zadan Chodzby test, który jest prosty!
    Mysle ze wiecej bym zadan zrobił ale jeszcze nie poznałem wszystkich zagadnien jakie tam wystepuja np. silnia (narazie nie wiem co to jest i nei wnikam, wszystko w swoim czasie)

    Pozdro i zycze powodzenia na maturze, obojetne z czego byscie pisali Ty lub eMCe to trzymam za was kciuki, juz teraz )

  6. #6

    Domyślnie

    coś zrobić to każdy da rade problemem jest napisanie tego na minimum 85%, a tyle niestety potrzeba jak sie myśli o czymś dalej na poziomie.

    dzieki fAD,
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    no wiesz teraz jak masz Google itp to wszystko jest łatwe gorzej jak ci dojdzie stres Głównie to matematyka... po prostu trzeba przerobić tak jak tam miałeś śilnie - tutaj rekurencja jest pomocna - liczby pierwsze - takie tam - niby nic a jednak coś - ja tam z matmy jestem dobry - wiesz co taka fajna książeczka jest muszę sobie kupić - gdzieś kiedyś przeglądałem ebooka ale nie wiem gdzie - straciłem gdzieś płytkę dvd z ebookami i mam lipe ;/ mianowicie coś w stylu przygotowanie do matury z informatyki....

    Ja wybrałem:
    Windows XP Professional sp2
    Excel 2003
    Visual Basic
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  8. #8
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja zdawalem informatyke na maturce ale to bylo hohooooo czasu temu wiec sie nie bede moze wypowiadal... ale merytorycznie zadania sa malo informatyczne, raczej matematyczne i jak rozwiazac jakis problem za pomoca narzedzi informatycznych, ktorych przypadkiem uczono akurat na informatyce...

    Biorac pod uwage ze jest to egzamin na poziomie L.O. to jako 'ogolnoksztalcace' mozna rozumiec wlasnie cos takiego... choc osobiscie ja bym to zmienil nieco :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  9. #9

    Domyślnie

    ja jestem dopiero w pierwszej klasie liceum i przeglądając matury z wcześniejszych lat muszę stwierdzić, że poziom jest średni. O ile pytania teoretyczne do najtrudniejszych nie nalezą, najtrudniej jest z algorytmami, bo samo wymyślenie jest już trochę czasochłonne.
    Ale ogólnie, hardcor'em bym tego nie nazwał ;D

  10. #10
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nio - coś sie zawsze napisze

    na szczęście wynik z informatyki nie wpływa na to czy ktoś zdał czy nie zdał matury.
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zadanie z informatyki. - Włamanie
    By mattius in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 09-25-2007, 17:48
  2. zadnia z informatyki --> pascal
    By slawek14 in forum Delphi/Pascal/Lisp
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-13-2007, 18:13

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj