Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 41

Temat: Rejestrowanie stron - wypowiedzcie sie

  1. #1

    Domyślnie Rejestrowanie stron - wypowiedzcie sie

    http://www.pardon.pl/artykul/2363/in...do_rejestracji
    Sami sie wypowiedzcie... mi rece opadaja... to jest to o czym bodajze kosiarz wspominal
    Zbliża się Trollmagedon...

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie

    typowe rząd na wszytkim chciałby połozyc łape żeby módz kontrolować społeczeństwo cenzurować i narzucać normy jakieś chore
    bo narazie internet
    jest jedynym miejscemm
    gdzie właściwie takiei kontroli niema
    ale pomysł moim zdaniem jest tak poroniony
    że umrze śmiercią naturalną

    penie niedługo ktos sobie uroji że tereba pałacic podatek od
    stron internetowei niezależnie od jej przeznaczenia
    np miesięczna składka
    do kasy państwa
    za prowadzenie
    bloga
    do tego moze jesszce jakiś
    wydział w policji
    który bedzie robił na loty na mieszkania sprawdzając nietylkko czy urzywasz piratów
    ale czy nieprowadzisz
    przypadkiem strony w internecie czy ich treści są poprawne politycznie
    i czy płacisz podatek
    lol
    totalny nonsens
    oczywiście jesli czerpiesz korzyści jakieś materialne
    na przykład
    prowadzisz e sklep
    to wsumie jakaś rejstracja chyba obowiązuje
    (niewiem)
    a reszta to kolejny idiotyczny pomysł
    jakiegoś buraka
    który niewie co to internet
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 08-29-2007 - 12:02

  3. #3

    Domyślnie

    to nawet nie jest żałosne, pewnie ktoś dostał niezła kase na przeforsowanie tej ustawy ale nikt sie nie zastanowił czy to będzie miało jakiś sens im sie tam musi naprawdę nieźle nudzi. Tak naprawde to na tym straci panstwo bo firmy przeniosą swoje serwery za granice i nie będą płacić podatków w naszym kraju, nie ma co tylko im pogratulować kolejnego beznadziejnego pomysłu, strach sie bać co będzie następne. Ciekawe czy kiedyś sie naucza żeby przed wprowadzaniem jakiej ustawy poradzić sie specjalistów z tej dziedziny.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Hahahahaha... to juz mnie powalilo!

    Ok - mam bloga, mam swoja strone WWW o tematyce hobbystycznej, mam tez galerie zdjec, itd... Ale poniewaz moje serwery sa poza granicami Polski to jestem wydawca zagranicznym, dzialajacym w kraju, ktory nie posiada obowiazku rejestracji stron WWW w jakiejkowlwiek formalnej postaci.... a ze pisze w jezyku Polskim - jak sie nie podoba to moge przestac i pisc tylko po Angielsku...

    Sadowi Najwyzszemu gratulujemy... poczucia humoru!
    Nie kwestionujac oczywiscie znajomosci prawa wsrod Sedziow SN - w koncu bez powodu posady nie dostali,
    wiec wierze Im na slowo, ze wiedza co orzekaja.

    Przepis jest martwy juz z definicji, jest wbrew logice i wysoce krzywdzacy. Zastanawiam sie jak szybko ktos zaskarzy wyrok to TK albo KE W koncu jako czlonkowie UE mamy takie prawo!

    Pozniej beda glosne sprawy w stylu "Jan Kowalski vs. Panstwo Polskie" - ROTFL!!!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Raczej Polska vs reszta świata/europy:P
    No moim zdaniem pomysł jest poroniony... Cholera... im sie juz ladnie poprzewracało... ZONK... Przeniosą serwery za granice... i ciul...
    Zbliża się Trollmagedon...

  6. #6

    Domyślnie

    Będzie kolejna spektakularna przegrana naszego kraju która odbije się echem na cały świat.

    A może to jest jakiś nowatorski sposób na zmniejszenie bezrobocia w naszym kraju, rządzący uważają ze jak będą wprowadzali beznadziejne ustawy to duża cześć społeczeństwa w szczególności tej ”inteligentniejsze” opuści ten graj. A jak wiadomo głupim narodem się łatwiej rządzi.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  7. #7

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o oglupianie naszego narodu to chyba amerykanie teraz podjeli taka metode... puszczaja caly czas powtórki filmow chyba zebysmyz glupieli:P
    Zbliża się Trollmagedon...

  8. #8

    Domyślnie

    Internet był do tej pory całkiem przyjemną anarchią, powoli tak przestaje być... I "prawo" (i sprawiedliwość...) ciska w niego swoje łapy. Myślę, że to z Polski przejdzie i na inne kraje, kwestia czasu... Niestety.

  9. #9

    Domyślnie

    z Polski to raczej a nawet na pewno nikt przykładu nie bierze i nie ma zamiaru brać, bo nie ma z czego. Za jakiś czas będzie u nas jak w chinach.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  10. #10
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Po pierwsze jest to nierealne... google ma zaindeksowane >90% stron ale nie 100% wiec jak nasz (ehm.... Wasz) ustawodawca chce to zarejestrowac formalnie, skoro automatyczna indeksacja jest niemozliwa?

    Calego internetu nie zarejestruja, bo nie maja jako kraj nawet takich mocy przerobowych aby dorownac Google a google nawet sie na takie cos nie porwie jak sadze :P
    Wlasnie rozmawialem ze znajomym anglikiem... jak uslyszal o tej sytuacji to zapytal wpros - za ile czasu moge sie starac o brytyjski paszport?

    Niestety jeszcze troszke... ale w tym tempie to predzej ja bede mial brytyjskie obywatelstwo niz cos sie w Polsce zmieni na korzysc
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-12-2009, 12:50
  2. Nauka zakładania stron www.
    By DiabloII in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 06-10-2007, 18:48
  3. Powolne ładowanie się stron-Serwer Proxy
    By fedor in forum TCP/IP/Analiza/Badanie
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 04-23-2007, 12:49
  4. Wczytywanie stron
    By northdakota in forum HTML/DHTML/XHTML
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 03-15-2007, 17:06
  5. Gdzie znajdę więcej wiadomości nt. web page hack, podmieniania stron itp.?
    By prezes in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 02-03-2007, 15:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj