Pokaż wyniki 1 do 10 z 17

Temat: Do co poniekrorych hackierow - -hehe

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Exclamation Do co poniekrorych hackierow - -hehe

    Podobnie jak większość kultur nie zawierających ekonomii pieniądza hackerstwo opiera się na pojęciu reputacji. Starasz się rozwiązać interesujące problemy, ale na ile są one interesujące oraz na ile Twoje rozwiązania są dobre jest zagadnieniem, które potrafią osądzic tylko podobni Tobie lub lepsi od Ciebie.

    W związku z tym, jeśli bierzesz udział w tej hackerskiej zabawie uczysz się oceniać własne wyniki tylko na podstawie tego, co inni sądzą o Twoich umiejętnościach (stąd właśnie bierze się stwierdzenie, że nie jesteś hackerem dopóki inni hackerzy uparcie nie nazywają Cię hackerem). Ten fakt jest nieco stłumiony przez wizerunek hackera jako samotnika. Podobnie działa tabu kultury hackerskiej (stopniowo zanikające, ale ciągle obecne) sprzeciwiające się wyznaniu, że ego lub zewnętrzne uznanie mogą być w ogóle czyimkolwiek czynnikiem motywującym.

    Z pewnego punktu widzenia hackerstwo jest czymś, co antropologia nazywa kulturą darów. Zdobywasz w niej status i reputację nie poprzez dominacje nad innymi ludźmi, nie za swoją urodę, nie dlatego, że posiadasz to, co inni chcą mieć, ale dlatego, że dajesz coś innym za darmo. W szczególności rozdając swój czas, swoją kreatywność, wyniki swoich umiejętności.....



    piszecie ze nie bedziecie cytoje --- co mamy myslisz pomoc ci i to za darmo ?

    odsiezcie sobie wiadomosci gdyz nie taka jest idea jak co poniektorzy na forum wypowiedzieli.
    Po drugie czy widzieliscie kiedys aby Kewin M mial zalozona wlasna stronke z swoimi osiagnieciami jeszcze przed pojeciem go przez F.B.I po trzecie zastanowcie sie //mysli czy wasze dane sa faktycznie bezpieczne gdyz zakladajac takie stronki jestescie pewnie pod lupa "Ps.w" po to tyle odemnie ja nie jestem hakerem tylko poczatkujacym adeptem programowania a co do programow co poniektorzy opisoja niejest sztuka ich urzyc i powiedziec jakim sie jest hakierem //rotfll //rotfl2 //lezy i placze ze smiechu ...sztuka jest wykorzystac kod do zrozumienia zasad i napisac wlasny programik. wystarczy znac metody zabezpieczania stron itd aby znalezc kruczek i je obejsc...
    Z regoly programy z neta sa przestarzale i latwo przez nie wpasc .....
    to tyle odemnie moze sie myle... nie bede wiecej pisal bo to nie kacik poetycki
    Pozdro dla T.Q.M widze ze jestes w porzo gdyz jak zauwarzylem spelniasz kryteria i pomagasz innym.czego nie moge powiedziec o poniektorych .

    pozdro S_h_a_D_o_W
    Ostatnio edytowane przez DarkAngel_on : 09-14-2008 - 19:01

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    Wymień tych "co poniektórych"?! I sam się dostosuj do tego co powiedziałeś - najpierw naucz się programować, potem pomagaj, dziel się itp.. I będzie git

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    zabrze
    Postów
    19

    Talking

    Wlasnie nurkoje w pythonie i prosze o linki //luzak a co do zasad to sam je stosuje od dawna nawet w zyciu i zawsze pomagalem taka moja natora co do poniektorych ta osoba wie ale to juz historia lecz dzieki za odpowiedz
    i jeszcze jedno czasem pisze bez skladni taki juz jestem pisze to co mysle //lol

    Nasza wiedza jest i będzie zawsze ograniczona. Nasza ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona.
    Nasza wiedza jest i będzie zawsze ograniczona. Nasza ignorancja jest i pozostanie nieograniczona i nieskończona.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    tutej!
    Postów
    233

    Domyślnie

    Wejdź na PPCG, tam znajdziesz dużo info. I zacznij korzystać z Linuksa (link masz w mojej sygnaturze).

    Pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Zaczyna tak samo jak ja kiedyś...
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Ryniex przestan kazdemu poczatkujacemu wciskac tego linuxa :f a ty ciemny aniole zapoznaj sie ze slownikiem ortograficznym zamiast z teoria chakowania
    War, war never changes.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj