Mam problem. Tydzień temu zniknęła mi lista kontaktów ze Skype'a bez żadnej mojej ingerencji w program. Po prostu odpaliłam go jak co dzień i zastałam puste okno kontaktów.
Wczoraj z kolei straciłam całe archiwum z GG [również bez żadnych moich działań destrukcyjnych ] Została tylko ostatnia rozmowa, a archiwum sponad 2 lat dostało nogi, lista kontaktów zachowana.
Próba odzyskania danych z archives.dat przy pomocy programów polecanych w sieci, nie powiodła się, był w nim zapis tylko tej ostatniej rozmowy. Przy czym sam plik był w folderze GG, tyle że nie było w nim danych.
Nic nie przeinstalowałam, nie mam też włączonej opcji usuwania archiwum gdy przekroczy jakiś rozmiar albo co określony czas.
Czy ktoś wie może, co jest grane. Mam obawy, że ktoś zapuścił mi jakiegoś syfa. Sprawa jest poważna, bo w archiwum miałam trochę poufnych informacji osobistych, o ktorych wiem, że co poniektórym mogłyby się przydać.
Żeby było śmieszniej oba te przypadki miały miejsce krótko po tym jak zamieniłam darmowy antywirus AVG na płatny Kaspersky :/
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.