Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Ophcrack pytanie

  1. #1

    Domyślnie Ophcrack pytanie

    Cześć
    Chciałbym poznać hasło do kompa kolegi ( przywłaszczył sobie niektóre moje rzeczy ) bez kasowania mu hasła. On ma Win XP. Odpalałem Ophcrack v3.6.0 LiveCD, chwilke chodził i pokazał mi konta Admina, Gościa i kolegi. Przy Admini i Gościu passwords empty - czyli nie ma hasła, a przy jego koncie tylko LM Hash i NT Hash. Na dole widać że metoda BruteForce przeszła i nic. Robie coś nie tak ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał John_Hash Zobacz post
    Cześć
    Chciałbym poznać hasło do kompa kolegi ( przywłaszczył sobie niektóre moje rzeczy ) bez kasowania mu hasła. On ma Win XP. Odpalałem Ophcrack v3.6.0 LiveCD, chwilke chodził i pokazał mi konta Admina, Gościa i kolegi. Przy Admini i Gościu passwords empty - czyli nie ma hasła, a przy jego koncie tylko LM Hash i NT Hash. Na dole widać że metoda BruteForce przeszła i nic. Robie coś nie tak ?
    metoda bruteforce przeszła, a to dobre. 4 znakowa kombinacja? wrzuć hasha na google, serwisach temu służącym.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak zrobiłem. Hash wkleiłem na stronke i wyszło, ale dzięki za chęć pomocy.
    Nadal nie wiem czemu nie pokazywały mi się hasła.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli łamiesz hasła przy użyciu ophcrack zaopatrz się w tęczowe tablcie znacznie przyspieszają proces. Pokazały Ci się hashe bo hasło nie zostało złamane tylko znalezione w formie hasha. Program musiałby wygenerować kombinację która by dała taki sam hash jak znaleziony w pliku.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj