Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Niewidoczny program...Jaki?

  1. #1

    Exclamation Niewidoczny program...Jaki?

    Witam, zwracam się z prośbą do specjalistów z niezbyt ciękim (tak mi się wydaje) problemem Mianowicie potrzebuję programu do zapisywania odwiedzanych stron internetowych, ewentualnie wpisywanych na klawiaturze fraz. Bardzo ważne jest dla mnie to żeby nie był wykrywalny tzn. żeby np nie pokazywało się jakieś okno startowe przy starcie systemu i żadne inne widoczne ikony. W procesach może być widoczny. Jesli istnieje taki program (oczywiście darmowy) lub ktoś jest w stanie takowy stworzyć to bardzo proszę o pomoc.

    Chyba że znacie jakiś dobry sposób na odczytywanie odwiedzanych stron przeglądarki gdzieś w systemie ale przekopałam już trochę internetu i nic

    Jest to windows xp z przeglądarką Google Chrome.

  2. #2

    Domyślnie

    https://chrome.google.com/webstore/d...jmpbldmpobfkfo
    Pozostaje napisać troche kodu -- podpiąć się pod eventy i raz na jakiś czas wysłać dane.

    Niewykrywalne przez antiviry (chyba), nie do zablokowania przez firewalla
    Ostatnio edytowane przez lame : 01-16-2013 - 12:17
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał lame Zobacz post
    https://chrome.google.com/webstore/d...jmpbldmpobfkfo
    Pozostaje napisać troche kodu -- podpiąć się pod eventy i raz na jakiś czas wysłać dane.

    dzięki za odpowiedź możesz mi napisać jak mam sformułować hasło do szukania czegoś takiego?

  4. #4

    Domyślnie

    Teraz jak o tym myśle, to chyba nie będzie możliwośić przechwytywania danych wpisanych w natywne dialogi (http-auth/prompt).

    Czegoś takiego tzn czego?
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5

    Domyślnie

    Twój link odesłał mnie do chrome webstore a tam są różne rozszerzenie itp dlatego pytalam jak to sie moze nazywac



    ale ok skoro to nie pewna sprawa to nic.


    Naprawdę nie ma żadnych programów które mozna zainstalowac na komputerze które przechwycą adresy odwiedzanych stron w dyskretny sposób?

    albo keyloggera zapisującego tylko wpisywane frazy?

    jestem gotowa nawet zapłacić za taki program

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie ten link kieruje do konkretniej wtyczki - "Tampermonkey"
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  7. #7

    Domyślnie

    no tak...sorki.

    Jest to wtyczka . Jak działa? Nie będzie widoczna?

  8. #8

    Domyślnie

    Konkretniejsze pytania poprosze.

    Cytat Napisał karola13 Zobacz post
    Jak działa?
    Jak marzenie.

    Cytat Napisał karola13 Zobacz post
    Nie będzie widoczna?
    Nie będzie, ewentualnie będzie.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  9. #9

    Domyślnie

    Jak działa ta wtyczka tzn co np zapisuje , co moge sie dowiedziec za jej pomocą?




    1.Niebędzie-ok

    2.ewentualnie bedzie? jest tam chyba opcja z tymi wtyczkami "ukryj przycisk" i wtedy normalnie wlaczajac przegladarke nie bedzie wiadomo ze jest taka wtyczka?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał karola13 Zobacz post
    Jak działa ta wtyczka tzn co np zapisuje , co moge sie dowiedziec za jej pomocą?
    Wszystko to co skrypt javascript i chyba nawet troche więcej, powinno być napisane w dokumentacji.

    Cytat Napisał karola13 Zobacz post
    2.ewentualnie bedzie? jest tam chyba opcja z tymi wtyczkami "ukryj przycisk" i wtedy normalnie wlaczajac przegladarke nie bedzie wiadomo ze jest taka wtyczka?
    Sprawdź.
    Ostatnio edytowane przez lame : 01-16-2013 - 14:01
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj