Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: namierzanie ip problem

  1. Angry namierzanie ip problem

    Witam, potrzebuje porady , na początku w skrócie opisze problem, ktoś włamał się na konto mojej koleżanki na naszej klasie i robi burdel, pisze również do mojej dziewczyny w sposób sugerujący ze jej konto tez przechwyci (w to akurat szczerze wątpię) nie obawiam się o to tylko drażni mnie sam temat ze ktoś chce sie kosztem moich nerw pobawić, nie będę opisywał dokładnie wszystkiego ale osoba zdradziła się w delikatny sposób i dzięki temu mam słuszne podejrzenia wobec mocno zakrojonej grupki osób i mam pewność ze to musi być jedna z nich, potrzebuje pomocy , na podstawie tego co kretyn ów wypisywał z konta koleżanki do jej chłopaka wiem co go bardzo interesuje żeby narobić więcej burdy , mam zamiar zrobić mistyfikacje podesłać link który na bank otworzy.... i teraz czego ja oczekuje... nie wiem jak to sprecyzować ale chodzi o to żeby po jego otwarciu zostawi ślad w postaci swojego ip , myślałem o wrzuceniu jakiego pliku na serwery hostujące (rapidshare itp.) ale nie wiem czy będę mógł później sprawdzić jaki adres ip próbował pobrać plik, chodzi mi tylko wyciągniecie ip, czy może mi ktoś coś doradzić? jeśli je uzyskam to reszta sprawy pójdzie jak z płatka, proszę o pomoc!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Było już naście razy o podobnych "namierzaniu ip", po prostu poszukaj.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    dobrze myslisz... wrzuc plik na SWOJ jakis serwer albo dowolny hosting co daje mozliwosc sprawdzenia logow... link wysylasz do tej osoby piszac jakas sprytna wiadomosc aby zachecic do klikniecia w link...

    IP bedzie w logu - ot cala sztuka... bo RS nie poda Ci kto sciagal Twoj plik. Albo masz swoj host i nikomu innemu nie podajesz IP albo masz pecha...

    Nie baw sie w zadne skrypty w PHP czy inne cuda, to nie ma sensu - prosty tracking w postaci przegladania logow jest najskuteczniejszy... bo kazda operacja on-line pozostawia jakis slad!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Podobne wątki

  1. Namierzanie telefonu.
    By Frusciante in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 50
    Autor: 06-09-2018, 14:55
  2. Namierzanie
    By Noddy in forum Domeny/Serwery
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 04-11-2008, 20:04
  3. gsm namierzanie
    By remixs in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-19-2007, 00:21
  4. namierzanie
    By diler in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 34
    Autor: 06-25-2007, 21:24
  5. Namierzanie za pomocą IP
    By cebab in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-22-2007, 16:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj