Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Dziwne WiFi w szkole

  1. #1

    Domyślnie Dziwne WiFi w szkole

    Mam Problem, a mianowicie nie wiem jak się podłączyć do WiFi w szkole. Jak włączam WiFi to mi pokazuje nazwę szkoły i ogólnie, że wyszukało,ale jak klikam połącz to pisze, że trwa skanowanie, czy tam łączenie (ja nie zwracam szczególnej uwagi co tam pisze) a po chwili pisze, że rozłączyło. Nie mam już pojęcia co robić. A chyba najlepsze jest to że nie ma przy nazwie kłódki ani pola na hasło, więc nie powinno być zabezpieczone. Proszę o odpowiedź.

    P.S.: Jak by co to mam Sony Ericsson Xperia Mini Pro sk17i

  2. #2

    Domyślnie

    Dafuq girl?! Jeden topic starczy.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Łódź
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał naruto4321 Zobacz post
    Mam Problem, a mianowicie nie wiem jak się podłączyć do WiFi w szkole. Jak włączam WiFi to mi pokazuje nazwę szkoły i ogólnie, że wyszukało,ale jak klikam połącz to pisze, że trwa skanowanie, czy tam łączenie (ja nie zwracam szczególnej uwagi co tam pisze) a po chwili pisze, że rozłączyło. Nie mam już pojęcia co robić. A chyba najlepsze jest to że nie ma przy nazwie kłódki ani pola na hasło, więc nie powinno być zabezpieczone. Proszę o odpowiedź.

    P.S.: Jak by co to mam Sony Ericsson Xperia Mini Pro sk17i
    Jeśli sieć jest na liście wyszukiwania, ale nie możesz się do niej podłączyć to najprawdopodobniej odrzuca Twój adres MAC.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Kilka wskazowek:
    - phishing jak jest zrobiony zobacz na phishtank.org - zapisz sie jako uczestnik i oceniaj strony czy sa phish czy nie, szybko zobaczysz mase podrob paypal'a, hsbc i innych podobnych
    - malware na androidy ktore zaklada hook na SMSy i przechwytuje hasla jednorazowe/loginy/hashla do kont
    - jesli chcesz takie cos zrobic do pracy inzynierskiej jako czesc praktyczna (dowod empiryczny) to licz sie z tym ze prawodopodobnie zlamiesz prawo atakujac prawdziwy bank (kto wie czy nie wystarczy samo stworzenie phishu) - powinienes stworzyc wlasny system na wzor banku go zaatakowac omawianymi w pracy metodami

  5. #5

    Domyślnie

    A chyba najlepsze jest to że nie ma przy nazwie kłódki ani pola na hasło, więc nie powinno być zabezpieczone. Proszę o odpowiedź.?
    Try out our free learning spanish and latest comptia spanishprograms - learn spanish in ecuador training courses to get high flying success in final and mangolanguages exams

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Brak zabezpieczenia hasłem nie wyklucza ani użycia WPA enterprise (autoryzacja po radiusie) ani filtracji MACadresów. Poza tym zasięg możesz mieć słaby.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  7. #7

    Domyślnie

    Albo słaby sygnał albo wifi ma "mac-filtering". Polecam zapoznać się z narzędziem "macchanger"

  8. #8

    Domyślnie

    Widocznie to nie jest Wi-Fi dla wszystkich tylko na przykład dla pracowników.
    Siemka!

  9. #9

    Domyślnie czesc


  10. #10

    Domyślnie

    na pewno jest zabezpieczona sieć.Więc potrzebne jest hasło i dostęp do niego.Czasami nawet jak jest hasło to nie chce sie połączyć .

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj