Witam Wszystkich.. Zastanawia mnie, jaki trud i czy jest w ogóle opcja, aby złamać hasła które ktoś założył nam na pliku .rar Wchodzimy w WinRar, klikamy plik w celu jego odtworzenia, lecz wyskakuje nam "hasło" i notatka z linkiem do strony na której te hasło się znajduje. Niestety.. Za głupie hasło do pliku który nie był testowany A żeby zdobyć te hasło trzeba wypełnić od jednej do dziesięciu zadań, które kosztują zwykle 6.15zł za jedno. Plik pozostaje niepewny. To jak z pudełkiem pandory. Raz tracisz raz Zyskujesz.

Niestety pliki które uda nam się otworzyć za pomocy "hasła" mogą nie działać a zwrotów nie ma.

Co do winrar. To biorąc pod uwagę że jest on na naszym komputerze, powinniśmy mieć więcej kontroli nad nim niż nad jakąś stroną www.

I tu pytanie: Czy jest możliwe, aby włamać się do programu winrar w celu złamania haseł w plikach zamkniętych?
Jeśli tak, proszę o jakieś wskazówki co powinienem zrobić aby wyciągnąć hasło z pliku. Tak jak wielu ludzi nie lubię oszukiwać, ale gorzej jest jeśli to ty zostaniesz oszukany Prawda?

Bardzo proszę o pomoc i jakieś wskazówki.

Dodam, że jestem w tym kompletnie zielony, ale wy hackerzy macie takie wiedze o tym Czy chodzi mi o jakieś komercyjne oszustwa? Ależ skąd! Chodzi mi tylko i wyłącznie o mój winrar który jak opisałem