Witam

Od razu przepraszam, jeśli to zły dział lub jeśli podobny temat już był - użyłem wyszukiwarki - nie znalazłem (może dlatego, że nie umiem za bardzo nazwać tego, o co chcę zapytać).
Ale do rzeczy - w łopatologiczny sposób, bo aż na tyle pro nie jestem ;P

Mój problem polega na tym, że chcę pobrać plik z forum, z którego pliki pobierać mogą tylko zalogowani userzy.
Tu pojawia się przeszkoda uniemożliwiająca mi poradzenie sobie z tym samemu - gdy klikam rejestrację, to pokazuje mi vBulletin message o treści: Registering has been blocked by administrator. (czy jakoś podobnie).
Na bugmenot.com nie ma do tego forum działających danych logowania. A pliku nie ma nigdzie indziej w sieci (szukałem 4 dni).

I tu pojawia się moje pytanie - czy jest możliwość podejrzeć linki do danego pliku?
Chodzi mi o to, co jest "pod" tym: [Only registered and activated users can see links. Please click here to register.].
Nie chciałbym, rzecz jasna, od razu "rozorać" pół systemu tego forum. Dokładnie chodzi mi o to forum:
Security Site Forum - Built by Reputation
Dzięki za odpowiedzi (tylko żeby były sensowne, a nie jakieś "niemożliwe", "zły dział", "nierozumiem", "ja nie umiem"). Takie z krótkim uzasadnieniem... Dzięki