Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Omijanie zabezpieczen collegu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Omijanie zabezpieczen collegu

    Witam, mam calkiem powazny problem.

    Ucze sie w UK w collegu, profil IT. Jako ze polakiem jestem, czasami chce mi sie popisac ze znajomymi na GG lub wejsc na strone gdzie mi nie pozwalaja i jest zablokowana...

    Z tego co mi wiadomo to jeszcze niedawno byl system listy stron zablokowanych (to akurat nadal jest) i jeszcze filtrowalo tresc przed wczytaniem w przegladarce (wszystko przechodzi przez jakies proxy chyba). Link np. z sex w tytule nie przejdzie i tak samo inne "wuglarne" slowa.

    Wiec zacznijmy od tego ze probowalem juz kilku sposobow. Edycja rejestru (zablokowana), proxy (zablokowane), linia komend (zablokowana jednak jestem w stanie otwierac pliki .bat). Obecnie jestem na etapie prob wylaczenia windowsowego firewalla bo blokuje mi wszystkie komunikatory. Niestety nie jestem w stanie zrobic tego "normalna" droga bo opcje poblokowane...

    Wiec moze ma ktos jakies rady jak ominac takie zabezpieczenia? Chocby te na poziomie windowsa tylko.
    EDIT: Zaznacze jeszcze ze maja calkiem przyzwoite lacze wiec milo by bylo torrenty sciagac .
    EDIT2: Moze uruchomienie windowsa na windowsie (wirtualnej maszyny?) by pomoglo? Ew. jakis inny OS na podstawie linuksa sprobowac tu postawic? Mam do dyspozycji 1 dysk (caly) i w nim tylko 1 folder . Do systemowego moge dojsc tylko przez linie komend.
    Ostatnio edytowane przez Ravelair : 03-16-2011 - 10:36

  2. #2

    Domyślnie

    zajmij ty sie nauką polaku w colleagu.

  3. #3

    Domyślnie

    Nauka tez sie zajmuje, obecnie koncze ostanie zadane prace. Ale coz poradzic jak sie nudzi? Ile osob w pracy sie opier***a?

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    byly podobne watki na forum, poszukaj ( w tym o konsekwencjach)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Dobra to poprosze o pomoc na jakims nie martwym forum. Tylko to nie bylo zablkowane . Poszukajcie sobie uzytkownikow lepiej.
    CU

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ravelair Zobacz post
    Dobra to poprosze o pomoc na jakims nie martwym forum. Tylko to nie bylo zablkowane . Poszukajcie sobie uzytkownikow lepiej.
    CU


    nie jest zablokowane bo dziala zgodnie z prawem....niewiem czego ty oczekujesz...moze zainwestuj w "Szkołę hakerów" heheheh ^^

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj