Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Problem z pocztą. Co radzicie? BARDZO POWAŻNY PROBLEM.

  1. #1

    Domyślnie Problem z pocztą. Co radzicie? BARDZO POWAŻNY PROBLEM.

    Witam. Miałem zapisane hasło do firmowej poczty w outlook express... dzisiaj dostaliśmy nowe komputery i i hasła nie mam... nie mam pojęcia jakie to było hasło, bo ustaliłem je z 3lata temu i od tego czasu zapisane było i nie tykane. Sprawa o tyle bardzo ważna ze do swojej pracy na bierząco korzystam z poczty elektronicznej, a problem w tym że administrator naszej sieci wraca za 2 tygodnie zza granicy i nie ma z nim żadnego kontaktu... Czy mogę coś na to poradzić?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Idz do swojego szefa, niech on idzie do szefa tego admina jesli trzeba i znajdzie kontakt...
    Poprosicie o reset hasla (zaloze sie ze admin nie jest glupi i ma jakis zdalny dostep do serwera poczty) i ustawi Ci nowe haslo albo cos... poza tym jesli nie zmieniales go od 3 lat to zmiana hasla tez sie przyda

    ... poza tym jak sie wymienia kompy w firmie to przenosi sie profile miedzy komputerami - Outlook pozwala na migracje skrzynek w calosci jak sa bez kombinowania, Outlook Express (o w morde - to jest zabytek!) moze robic problemy ;-)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    a nie mogę jakoś, czymś lub w jakiś sposób pobrac skądś hasło? bo mnie coś trafi jak mam ogladać tego człowieka i słuchac jego pierdo**nia.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Skoro komputery były wymieniane no to chyba nie. Z drugiej strony możesz skorzystać z opcji przypominania hasła do konta pocztowego (chyba, że coś źle zrozumiałem).

    --
    Czyli jednak coś przeoczyłem - firmowa poczta. No to chyba nic jak pójść do szefa.
    Ostatnio edytowane przez kainsawk : 02-15-2010 - 16:44

  5. #5

    Domyślnie

    shark jeżeli masz dostęp do starego komputera to możesz prosto odzyskać hasło.
    Jeżeli nie to zdecydowanie najłatwiej prosić o hasło administratora albo kogoś komu zostawił uprawnienia.
    Mało prawdopodobne aby zostawił wszystko bez opieki.

    Wydaje mi się,że raczej wszelka dalsza pomoc na tym forum mogła by się opierać tylko o przekazane przez Ciebie informacje będące tajemnicą firmy.I niekoniecznie by wiele wniosła.

    PS
    Proponuję rozważyć przygotowanie takiego wstępu aby nie musieć słuchać p...a.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj