Czy napewno to robota Hakera, ale tego nie jestem pewien ?

Mam taki problem.
Mam windows xp home, kiedy klikne start, panel sterowania potem konta użytkowników to pod tymi
dużymi napisami ,,lub wybierz ikonę Panelu sterowania'' są jakby dwa konta o nazwie, to po
lewej ,,konta użytkowników'' i jeszcze jedno jakby konto to po prawej o nazwie ,,Windows CardSpace''.,.
I kiedy kliknę dwa razy na te ,,Windows CardSpace'' to wyświetli mi się takie okienko co jest w
nim napisane.
,,ERROR, The Windows CardSpace service cannot be started. The service may have been
disabled by your administrator'' i klikam na OK i te napisy znikają a konto nie znane pozostaje.,
I właśnie tą ikonką się martwie o nazwie ,,Windows CardSpace'' czy to nie czasem robota jakiegoś
hakera który założył sobie na moim kompie konto. Przedtem tego napisu ,,Windows CardSpace'' nie było,
a teraz jest.
Powiedzcie mi jak zlikwidować to konto o nazwie ,,Windows CardSpace'' ?
A propo tego filmu, mam namyśli ostrość obrazu. Film nagrałem aparatem cyfrowym,
znacie jakiś inny sprzęt nie drogi ale dobry co by nagrywał tylko filmy z monitora co na nim się dzieje,
ale żeby ten sprzęt nagrywał obraz z dobrą ostrością obrazu, a nie zamazane litery widać ?
Przedstawiam wam film jak ten mój problem wygląda. Kliknijcie na tą stronę www poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=TboMdSyLE5g