Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Nietypowa konsultacja :)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Nietypowa konsultacja :)

    Witam

    Wiem, że może to nieco dziwnie wyglądać... ale poszukuje kogoś kto zna się na hackingu bardzo szeroko pojętym, a mieszka we Wrocławiu.

    Już śpieszę z wyjaśnieniem o co chodzi

    Otóż, wybierając sobie temat pracy magisterskiej, nie myślałam, że znajdzie się tyle problemów, z którymi muszę się "borykać". Studiuję prawo...(i tu już potencjalnie mogę odstraszyć :P)... no i chciałam zająć się pewnymi przestępstwami związanymi z przełamywaniem zabezpieczeń sieci informatycznych, systemów itp. A że nie ma w Polsce, a tym bardziej na mojej uczelni ludzi kompetentnych, na tyle, żeby pomogli mi w tej dziedzinie...zmuszona jestem sama sobie radzić.
    Od razu powiem, że nie wymagam wiadomości z zakresu prawa, bo to ja sie tym zajme, ale potrzebne mi są pewne wiadomości (założe się, że dla was podstawowe) na tematy techniczne.

    Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zechce mi pomóc. Wprowadzić w pewne tematy, wytlumaczyć, cokolwiek

    Jeśli ktoś wyraża taka ochotę, proszę o wiadomości na priv.

    ekhm...napisałam Wrocław, bo przewiduje ewentualną możliwość spotkania się przy piwku i pogadania na interesujący mnie temat może być również Koszalin, Kołobrzeg czy okolice tych wszystkich miast.
    Ostatnio edytowane przez CiriWitch : 04-19-2008 - 18:17

Podobne wątki

  1. Troche nietypowa prosba ;)
    By Jagoot in forum Hacking
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 12-09-2006, 15:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj