Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: WinRar -Pliki Zamknięte- Pytanko

  1. Question WinRar -Pliki Zamknięte- Pytanko

    Witam Wszystkich.. Zastanawia mnie, jaki trud i czy jest w ogóle opcja, aby złamać hasła które ktoś założył nam na pliku .rar Wchodzimy w WinRar, klikamy plik w celu jego odtworzenia, lecz wyskakuje nam "hasło" i notatka z linkiem do strony na której te hasło się znajduje. Niestety.. Za głupie hasło do pliku który nie był testowany A żeby zdobyć te hasło trzeba wypełnić od jednej do dziesięciu zadań, które kosztują zwykle 6.15zł za jedno. Plik pozostaje niepewny. To jak z pudełkiem pandory. Raz tracisz raz Zyskujesz.

    Niestety pliki które uda nam się otworzyć za pomocy "hasła" mogą nie działać a zwrotów nie ma.

    Co do winrar. To biorąc pod uwagę że jest on na naszym komputerze, powinniśmy mieć więcej kontroli nad nim niż nad jakąś stroną www.

    I tu pytanie: Czy jest możliwe, aby włamać się do programu winrar w celu złamania haseł w plikach zamkniętych?
    Jeśli tak, proszę o jakieś wskazówki co powinienem zrobić aby wyciągnąć hasło z pliku. Tak jak wielu ludzi nie lubię oszukiwać, ale gorzej jest jeśli to ty zostaniesz oszukany Prawda?

    Bardzo proszę o pomoc i jakieś wskazówki.

    Dodam, że jestem w tym kompletnie zielony, ale wy hackerzy macie takie wiedze o tym Czy chodzi mi o jakieś komercyjne oszustwa? Ależ skąd! Chodzi mi tylko i wyłącznie o mój winrar który jak opisałem

  2. #2

    Domyślnie

    Wpisz w google "bruteforce winrar", znajdziesz programy które Ci się przydadzą. Swoją drogą skoro ktoś wrzucił ten plik do sieci w celu zarobkowym to tak jak podejrzewasz może tam nie być tego za co zapłacisz. Jednocześnie gdybym robił to ja, to wygenerował bym takie hasło że bruteforce przy domowym komputerze trwał by naprawdę długo i podejrzewam że tak właśnie jest.

  3. Domyślnie ...

    Okej, dziękuję za informacje

    Pozdrawiam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj