Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Login/Hasło do FB i podgląd komputera ofiary

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Login/Hasło do FB i podgląd komputera ofiary

    Witam, szukam sposobu na kradzież loginu i hasła do facebooka (oraz innych kont) i ogólnego podglądu na to co się dzieje na komputerze ofiary. Orientowałem się wstępnie z czym będę mieć do czynienia i szukałem jakichś narzędzi "do pracy". Sprawę mam ułatwioną z tego względu, że będę mieć dostęp do komputera ofiary niestety czasu na zrobienie wszystkiego będę mieć mniej więcej 10 minut dlatego chciałbym przygotować wszystko wcześniej.

    Keylogger wydaje mi się najprostszym rozwiązaniem, dodatkowo myślałem o sprytnej aplikacji na telefon aby mieć podgląd "na żywo" tego, co dzieje się na komputerze + nasluch z mikrofonu itp. Nie jestem jednak do końca przekonany czy to najlepszy możliwy sposób dlatego piszę tutaj z prośbą o radę.

    Z tego co udało mi się do tej pory dowiedzieć, to ofiara nie ma zapisanego żadnego hasła w przeglądarce, autologowanie do facebooka, AV to Microsoft Security Essentials.

    Zastanawiam się nad tym automatycznym logowaniem do facebooka (pewnie śmiesznie zabrzmi) - czy to hasło jednorazowo wpisane nie zapisuje się gdzieś w ciasteczkach czy czymś innym, co mógłbym sobie szybko podkraść i mając już dostęp do swojego komputera jakoś rozkodować lub wykorzystać w jakiś inny sposób aby wejść na to konto?

    Kolejny problem to AV, nie mam możliwości przetestować rozwiązania z keyloggerem u siebie, spodziewam się, że AV wyłapie go od razu ale być może jest jakaś możliwość aby ustawić jakiś wyjątek lub coś podobnego aby to obejść - byłbym wdzięczny za podpowiedź jak to zrobić.

    Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Polska/Poland
    Postów
    1,191

    Domyślnie

    Nie będzie zainteresowania tematem dotyczącym kradzieży.
    ***********
    * markossx *
    ***********

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj