Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 24

Temat: Kamery internetowe w google.pl !

  1. #11
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    lokid - tylko ze te kamery to nie sa kamerki takie jak pdopinane pod USB generalnie... to sa niezalezne kamery ktore podpinasz prosto do sieci Tak czy inaczej idziemy off-topic... Jak bedziesz mial taka kamerke to daj znac - ja ustawie moja na swoim biurku na jakis czas
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  2. #12

    Domyślnie

    To w takim razie trzeba będzie kupić zupełnie inną

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Niekoniecznie... ale musialbys miec software odpowiedni, udostepnic cos w rodzaju serwera na swoim kompie (a wiec bedzie on serwerem internetowym) co za tym idzie musisz otworzyc jakis port na firewall'u, itd...

    Kamera IP ma ta zalete, ze podpinasz ja do kabla ethernet'owego i tyle... Adres IP albo ustawiasz poprzez przegladarke i panel admina w kamerz albo pobiera z DHCP tak jak komputer. Kamera ma wtedy wbudowany w siebie serwer WWW, ktory udostepnia obraz.

    Ja mam akurat jedno z prostszych urzadzen o ile pamietam Intelinet czy cos w tym rodzaju. Nawet dziala... Wbudowany serwer potrafi pokazywac klatki co kilka sekund albo obraz live i ma klienta w ActiveX i jako applet Java.
    Do tego morze wrzucac zdjecia co N sekund na FTP, moze tez miec wlaczona detekcje ruchu w ustalonych godzinach i wysylac zdjecia na maila albo FTP jesli wykryje ruch (prosty foto-alarm hehe).
    U mnie stoi w serwerowni w biurze i gapi sie w drzwi... Jakby ktos wszedl to kamera nagrywa 10 sekund filmu - 2 przed wykryciem ruchu i 8 jak juz jest ruch - wysyla mi to jako zalacznik mailem. U mnie tylko ja i 2 inne osoby maja prawo wejsc do tych pomieszczen - jest jasny dowod kto to byl

    Jesli chcesz, podejrzewam ze mozesz bez problemu ustawic kamere podipeta do PC aby co kilka sekund robila zdjecie i wrzucala na stronke WWW... nie powinno byc z tym problemu.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #14
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Postów
    113

  5. #15

    Thumbs up

    Dzieki za pomoc To spróbuje jak mi sie uda to dam znac

  6. #16

    Domyślnie

    Fajne Fajne .... ale tylko jak znalesc polskie kamerki bo jak szukasz to zazwyczas USA czy jakies Chiny hehe

  7. #17
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    np. inurl:".pl"
    nie wiem czy naglowki (head) tez mozna przeszukiwac, ale jesli tak to tam language pl, wiecej pomyslow aktualnie nie mam
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  8. Domyślnie

    O jezu, ale wy macie tu stare tricki co do google i jeszcze gogulas tu jest.

  9. Domyślnie

    To nie są tricki, tylko normalne komendy do google, głupcze. A po za tym spójrz na datę.
    pawelmxpayne tu jest
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  10. #20
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3

    Domyślnie wiem

    wiem że to stary temat ale czy to nie jest czasem nie legalne trochę ? na pewno jest zajebiste dla nas ale dla innych ?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 15
    Autor: 12-19-2007, 11:08
  2. Google hacking
    By 31337 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 06-25-2007, 10:36
  3. typy atakow na strony internetowe
    By marcio in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 06-23-2007, 21:04
  4. funkcje google
    By ironwall in forum Hacking
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 02-20-2007, 20:33
  5. opera i google video
    By mariusz in forum Linux
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 08-31-2006, 09:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj