Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Ddos php

  1. #1

    Domyślnie Ddos php

    Witam
    Chciałbym napisać ddosa w php tylko tu właśnie zaczynają się schody, aktualnie wiem ze ddos wysyła duże ilości pakietów i przez to tworzą się lagi, i jak ma wyglądać taki skrypt,jaka ma być struktura, czym mam się wgl zainteresować podczas pisania takiego skryptu w sensie jakie funkcje itp, jak by mi ktoś to ładnie opisał to by było fajnie
    Pozdrawiam Darek

  2. #2
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Białystok
    Postów
    2

    Domyślnie

    Za dużo roboty, żeby to samemu ogarniać w PHP. Już lepiej przez php odpalać jakiś program, np. ApacheBench, w którym możesz ustawić ile wysłać zapytań na dany adres oraz ile używać jednoczesnych połączeń.

    Czasami trzeba ustawić też dodatkowe nagłówki i zmienić user agent, ale wiem, że to na pewno działa i da się przyblokować docelową stronę. Jeśli jednak strona stoi za Cloudflare i ma załączoną ochronę przed botami, to marne szanse.

    Należy też uważać ile ustawiasz jednoczesnych połączeń, bo twój hosting może ci zablokować serwer (vps czy dedyka) jeśli z tym przesadzisz. Mogą mieć zabezpieczenia na taką sytuację i oznaczać taką maszynę jako zhackowaną.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj