Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: ???

  1. #1
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie ???

    mam takie pytanie moze niez wiązane z technicznymi aspektami programowania ale ciekawi mnie odpowiedz wiec je zadam
    jaki jest wasz pierwszy program napisany w c++ poza hello world pozatym zastanawia mnie to czy kozystacie z jakis sciag w trakcie pisania programów
    bo dlamnie to jest troche niepojete
    jak mozna zapamietac te wszystkie funkcje rodzaje zmainnych w jeżyku programowania o tak zamotanei składni
    ile trzeba się uczyc zeby być na poziomie wkorym siada sie do kompa
    i poprostu [pisze sie program ?
    wielki szacunek dla ludzików programistów naprawde mnie to czasem doprowadza do szału

  2. Post

    Mój pierwszy program który napisałem w C++ wyciągał hasała z gadu-gadu. Jeżeli pisze w C++ korzystam z tablic - to bardzo ułatwia sprawe bo nie pamiętam wszytkiego... Najpierw pisałem w dev c++ ale zdecydowanie wole C++ Buildera doskonała kompilacja, budowa okien etc. poprostu poezja!
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  3. #3
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    a ile czsu sie juz bawisz c++?
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-01-2007 - 17:40

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    yyy a mój poza hello word to będzie - witaj świecie

    a tak na powage to kalkulator

    ogólnie czy wszysto pamiętam brzmi - nie! bo i po co pamiętam to czego dość częśto urzywam - po co uczyć się funkcji która ci ze z raz w życiu przyda albo i nie - od tego jest dokumentacja - nio natomiast sobie nie wyobrażam patrzenia w kurs zeby sobie przypomnieć jak to sie tego cholernego IF'a wtawiało
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  5. Domyślnie

    Tablice ułatwiają sprawe - są to same przykłady, np. tablice do C++ znajdują się mniej więcej na 5 stronach a4. Nie mam pojęcie ile się bawie C++, kiedyś poprostu stwierdziłem, że gra to strata czasu i zaczełem sie bawić...
    Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
    Napoleon Bonaparte

  6. #6
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    ogólnie o c++ mówi sie ze to strasznie trudny język.... dupa! wcale nie i bezproblemu można nawed od niego zacząć nauke! wystarczy dobry kurs- orientowac sie troche wkompach i żdziebkointeligencji

    polecam ebooczka - Od zera do gier kodera
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    krzesło
    Postów
    681

    Domyślnie re

    no wiesz do najprostszych to on nienalezy ale wszystkiego mozna sie nauczyc
    czy zaczynac nauke od c czy c++ oczywiscie mozna ztym ze jesli miałeś wczesiniei doczynienia z innym jezykiem to jest duzo łatwiei napewno
    chodzby z php pomijając to ze ma prawie taką samą składnie to wiesz poznajesz w nim petle instrukcje warunkowe
    operacje na plikach itp
    i zerkasz do kórsu c++
    i rozumiesz wiecei niz gdyby c++ był pierwszym jezykiem ktorego zaczynasz sie uczyc
    tak przynajmniei mi sie wydaje
    Ostatnio edytowane przez ble34 : 02-01-2007 - 20:58 Powód: ee

  8. #8
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    nie niona pewno łatwiej jeśli kto śmiał do czynienia z jakimś innym językiem -ja jakopierwszy język opanowałem JS - ale jeśli masz dobrzy wyjaśnioną sprawecotojest IF i po co to jest, o co chodzi w PĘTLACH - jak urzywać tablic to śmiało sie idzie nauczyć nawet od zera

    jeszcze polecam kurs vb by slash - na początek jak ktoś by w vb chciałstartować - tam są w miare teżprosto i co najważniejsze NA PRZYKŁADACH opisane te aspekty programowania!

    Także - uczmy sie
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj