Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 23

Temat: Program do kopiowania plikow *.doc, *.xls, *.ppt na pendriva

  1. #1

    Domyślnie Program do kopiowania plikow *.doc, *.xls, *.ppt na pendriva

    Witam tak jak w temacie potrzebuje wskazówek jak stworzyć program który siedziałby na pendrive jak kelogger tylko pełnił inną funkcje. Mianowicie kopiował pliki z pakietów MS Office na pendriva w jakimś zbunkrowanym katalogu.

    to jest pierwsze pytanie.

    drugie.
    Stworzyłem kelogger ktory uruchamia sie automatycznie po podłączeniu do komputera. Zestawienie logow wyswietla mi sie po wpisaniu hasla na klawiaturze.

    Teraz moje pytanie bo niestety nie mam jak to sprawdzic, a mianowicie czy po
    podlaczeniu pendriva z komputera Nr1 na komputer Nr2 i wpisaniu hasla bede mogl przegladac logi komputera Nr1?

    Jesli nie to jak zrobić aby wszystkie logi byly zapisywane na pendrivie?

    Dziekuje za pomoc.

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Co do pierwszego, czasy autorun.inf dawno minęły:P
    Co do drugiego - najpierw piszesz, że stworzyłeś keylogger (czyli w domyśle że go napisałeś), a potem "niestety nie mam jak to sprawdzic" <-- nie wiesz co masz w kodzie? Nie wiesz czy coś się kopiuje, czyta ze wspólnej lokalizacji (zdalnej lub z pena) czy nie? To pisałeś czy skubnęłeś skąś kod? Złodziej jesteś i tyle, do tego cyberprzestępca i osoba, która nawet nie rozumie co robi. To niebezpieczne, wiesz?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piatkosia2010 Zobacz post
    Co do pierwszego, czasy autorun.inf dawno minęły:P
    Co do drugiego - najpierw piszesz, że stworzyłeś keylogger (czyli w domyśle że go napisałeś), a potem "niestety nie mam jak to sprawdzic" <-- nie wiesz co masz w kodzie? Nie wiesz czy coś się kopiuje, czyta ze wspólnej lokalizacji (zdalnej lub z pena) czy nie? To pisałeś czy skubnęłeś skąś kod? Złodziej jesteś i tyle, do tego cyberprzestępca i osoba, która nawet nie rozumie co robi. To niebezpieczne, wiesz?
    Napisał tego keyloggera zapewne starą sprawdzoną metodą ctrl+c i ctrl+v...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Napisał tego keyloggera zapewne starą sprawdzoną metodą ctrl+c i ctrl+v...
    hehe, ale z gotowych funkcji mozna skorzystac

  5. #5
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał dalgorno Zobacz post
    hehe, ale z gotowych funkcji mozna skorzystac
    Pod warunkiem, że się je rozumie. Gotowe funkcje są po to, by nie pisać tego samego po raz n-ty i przyśpieszyć sobie proces developmentu (po to się korzysta z gotowych bibliotek właśnie). Ale używanie kodu bez jego zrozumienia może przynieść więcej szkody niż pożytku.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Napisał tego keyloggera zapewne starą sprawdzoną metodą ctrl+c i ctrl+v...
    Zibi ty lepiej sie nie wypowiadaj parszywy oszuscie

  7. #7

    Domyślnie

    Prawda boli?

  8. #8

    Domyślnie grafa123

    Grafa 123, ostatnio widzialem jak twoja matka robiła loda uchodżcom na granicy. Najśmieszniejsze jest to ze jeszcze im za to płaciła

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Grafa 123, ostatnio widzialem jak twoja matka robiła loda uchodżcom na granicy. Najśmieszniejsze jest to ze jeszcze im za to płaciła
    twoja inteligencja jest równa wiedzy informatycznej.

  10. #10

    Domyślnie ??

    Cytat Napisał zibi860810 Zobacz post
    Grafa 123, ostatnio widzialem jak twoja matka robiła loda uchodżcom na granicy. Najśmieszniejsze jest to ze jeszcze im za to płaciła
    Zibi a co jest z twoją orientacją seksualną, masz jakiś problem? Michał 0909?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj