Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: ati2mtag.sys i " Blue Screen"

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Domyślnie ati2mtag.sys i " Blue Screen"

    Witam mam taki problem. Robie sobie coś na kompie i nagle Blue Screen. Po ponownym uruchomieniu i odczytaniu Crash Dumpu okazuje się, że to przez plik "ati2mtag.sys". Miałem już wcześniej podobny problem. Tylko wtedy chodziło o plik "ati2dvag". Zrobiłem formata sterów do karty graficzenj (Radeon x1300), usuwając je programem Driver Cleaner. Przez jakiś czas wszytko było ok lecz nagle znówu zaczął pojawiać się Blue Screen.

    Ktoś może wie o co chodzi?
    Z Góry Thx

  2. Domyślnie

    Chciałbym dodać, iż następuje to najczęsciej po pierwszym uruchomieniu komputera rano po jakiś 10 minutach.

    Ps.Double celowy aby odświeżyc temat

  3. #3

    Domyślnie

    Sprobuj reinstalacje driverów karty graficznej. Ściągnij ich najnowszą wersję ze strony producenta ;]

  4. Domyślnie

    Ostatnio wymieniłem zasilacz na nowy.
    Było dobrze, ale po pewnym czasie komputer się zrestartował nie było Blue Screena tylko odrazu zaczął się sam włączać.

  5. #5

    Domyślnie

    Hej,
    bardzo możliwe że przy zresetowaniu się komputera sterownik został uszkodzony. Spróbuj go wymienić.
    Może też być wina samej karty graficznej, kiedyś miałem problem też z kartą tego typu. Nie miałem odrazu niebieskiego ekranu, zaczynało się o tego że grafika zaczynała odwalać, robiły się kwadraty po czym zwis i kochany blu screen.
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. blue screen przy instalacji XP
    By eMCe in forum Windows
    Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-15-2009, 11:12
  2. Odpowiedzi: 3
    Autor: 09-09-2007, 14:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj