Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Bezpieczeństwo - konferencja - kogo szukać?

  1. #1

    Question Bezpieczeństwo - konferencja - kogo szukać?

    Cześć wszystkim!

    Chciałabym w przeciągu kilku miesięcy zorganizować konferencję / serię spotkań dotyczących bezpieczeństwa w firmie, w tym socjotechniki. Myślę, że to ważny temat dla studentów - przyszłych managerów i głów firm - oraz biznesmanów, którzy mają już swoje firmy i nie są świadomi zagrożenia.

    Mam jednak problem ze znalezieniem osób, które mogłyby poprowadzić 20-30 minutowe wykłady / warsztaty podczas takiej konferencji. Czy ktoś z Was ma może jakiś pomysł albo zna kogoś, słyszał o kimś, kto mógłby pojawić się na takiej konferencji?

    Bardzo dziękuję za pomoc!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Cytat Napisał NataliaM Zobacz post

    Mam jednak problem ze znalezieniem osób, które mogłyby poprowadzić 20-30 minutowe wykłady / warsztaty podczas takiej konferencji.
    Robię konfy od 2012 i jakoś nigdy nie miałam większego problemu z wypełnieniem ich ramówki. Wystarczy tylko zapytać - wiele osób z branży ci się zgodzi za darmo (tzn za koszt wyżywienia i spania - ewentualnie przelotu). Jeżeli robisz event komercyjny to płacisz takim normalnie odpowiednią kwotę i też się zgodzą. Tak dla ułatwienia (jeżeli na prawdę jeszcze nikogo nie znasz), pogoogluj za konferencjami które już się odbyły, poszukaj tam nazwisk (możesz poczytać o konkretnych osobach, obejrzeć filmiki, przeczytać ich artykuły). Jeżeli jakaś osoba wpisuje się w tematykę twojego wydarzenia, to ją po prostu zaproś i albo ci się zgodzi na poprowadzenie albo nie. Jest wiele osób które jeżdżą dosłownie na wszystko i robią prezentacje na na prawdę światowym poziomie. Swoją drogą 20 min to trochę za mało na przeprowadzenie technicznie tematu. I taki protip - pisz tak z wyprzedzeniem minimum te pół roku - na miesiąc przed nikt ci się nie zgodzi. Ludzie mają pracę, urlopy muszą zaklepać, nierzadko mają żony/mężów i dzieci - musisz im pozwolić wstrzelić to w kalendarz.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj